آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معامله‌گر بیت‌کوین با کاهش قیمت به ۶۰ هزار دلار روبرو است؛ اما چرا؟

معامله‌گر بیت‌کوین با کاهش قیمت به ۶۰ هزار دلار روبرو است؛ اما چرا؟

معامله‌گر بیت‌کوین با کاهش قیمت به ۶۰ هزار دلار روبرو است؛ اما چرا؟

به گزارش زوم ارز، در ۲۴ ساعت گذشته ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۷ درصد کاهش یافت و توکن‌های اصلی مانند بیت کوین، اتر و سایر موارد به شدت کاهش یافتند.

این کاهش به دلیل داده‌های تورمی بالاتر از حد انتظار و برداشت سود توسط برخی معامله‌گران ایجاد شد.

با کاهش ۸ درصدی بیت کوین  در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش بازار رمزارز ۷ درصد کاهش یافت که شدیدترین سقوط آن در سال جاری بود.

در اوایل روز جمعه، بیت‌کوین از بالاترین سطح ۷۳۰۰۰ دلاری روز پنجشنبه به ۶۵۸۰۰ دلار سقوط کرد و سپس کمی بهبود یافت.

در حالی که ارزهای دیگر نیز ضررهای مشابهی را نشان دادند، توکن‌های SOL سولانا تنها توکن اصلی بودند که افزایش داشتند.

فروش در ساعات معاملاتی ایالات متحده در روز پنجشنبه آغاز شد، زیرا شاخص قیمت تولیدکننده فوریه  افزایش یافت و پیش‌بینی‌های اقتصاددانان را دو برابر کرد.

داده‌ها نشان می‌دهد که معاملات آتی ردیابی شده توسط رمزارز بیش از ۸۰۰ میلیون دلار ضرر داشته است که دومین رقم بزرگ در سال جاری است.

معامله‌گر اولیه، از زمانی که موقعیت اهرمی معامله‌گر را به زور می‌بندد، دچار مشکلات شده است. اما برخی از معامله‌گران به صورت پیشگیرانه در مورد خسارات بیشتر در آینده هشدار داده‌اند، قبل از بازگشت قیمت نهایی. الکس کوپتسیکویچ، تحلیلگر ارشد بازار FxPro، با اشتراک گذاشتن این اطلاعات با CoinDesk، اظهار داشت: “ارتفاع قیمت‌های تاریخی جدید، به‌عنوان یک انگیزه برای فروش عمل می‌کند.” او افزود: “بعضی از بازیکنان به سود می‌رسند، که این موضوع سوالی برای آنها پیش می‌آورد که آیا با توجه به سطوح فعلی، خریداران کافی در حال حاضر وجود دارند یا بماند که بیشتر منتظر یک اصلاح عمیق‌تر هستند.” او افزود: “در صورت وقوع یک اصلاح، مناطق ۶۵.۰-۶۵.۵ هزار دلاری و ۶۰.۰-۶۰.۵ هزار دلاری دارای اهمیت بیشتری خواهند بود، زیرا این مناطق دارای سطوح مهم (برای خرده‌فروشی به‌کار گرفته شده) و خطوط اصلاحی فیبوناچی ۷۶.۴ و ۶۱.۸ درصد هستند. اصلاحات فیبوناچی ابزاری فنی است که برای پیش‌بینی حمایت و مقاومت قیمت بالقوه بکار می‌رود.”


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده