آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی مارکوس تیلن: بیت کوین تا پایان سال به ۷۰ هزار دلار می رسد!😳

پیش بینی مارکوس تیلن: بیت کوین تا پایان سال به ۷۰ هزار دلار می رسد!😳

پیش بینی مارکوس تیلن: بیت کوین تا پایان سال به ۷۰ هزار دلار می رسد!

به گزارش زوم ارز، با توجه به تحقیقات ۱۰X، مارکوس تیلن در سال ۲۰۲۴ انتظار دارد که قیمت بیت کوین تا پایان سال حدود ۶۵ درصد از سطوح فعلی افزایش یابد و به ۷۰۰۰۰ دلار برسد. تیلن با اشاره به حمایت محیط کلان، بادهای پولی، چرخه انتخابات ایالات متحده و افزایش تدریجی تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران TradFi که به ETF‌های بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند، به این افزایش قیمت اشاره می‌کند.

او همچنین به تاریخچه رشد بیت کوین اشاره کرده و بیان می‌کند که حتی با کاهش قیمت در ۱۰ سال از ۱۳ سال عمر بیت کوین، بازدهی در ماه ژانویه بیشتر بوده است. در واقع، تنها در هفت سال از ۱۳ سال، قیمت بیت کوین کاهش یافته است.

در سال قبل، تیلن با دقت پیش‌بینی کرد که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۳ تقریباً دو برابر می‌شود و به ۴۵۰۰۰ دلار می‌رسد، اما با توجه به رد شدن ETF‌های نقطه‌ای، این پیش‌بینی به طور دقیق برآورده نشد. او انتظار داشت که قیمت در ژانویه امسال به سطح متوسط ۳۰۰۰۰ دلار کاهش یابد.

تیلن در گزارش جمعه‌اش اعلام کرد که در حالی که فدرال رزرو احتمالاً در ماه مه یا ژوئن اولین کاهش نرخ بهره را اعمال کرده است، تورم در حال کاهش است و رشد متوقف می‌شود. او همچنین به چرخه‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده که با سال‌های نصف شدن بیت کوین همزمان است، اشاره کرد و گفت که تاریخچه نشان می‌دهد قیمت بیت کوین در این سال‌ها افزایش یافته است. به عنوان مثال، در سال ۲۰۱۲، ۱۵۲ درصد، در سال ۲۰۱۶، ۱۲۱ درصد و در سال ۲۰۲۰، ۳۰۲ درصد یا به طور متوسط ۱۹۲ درصد رشد داشته است.

در حال حاضر، بیت کوین در مقایسه با سال گذشته ۴ درصد کاهش یافته است و در زمان انتشار این متن با قیمت ۴۲۷۰۰ دلار معامله می‌شود.


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده