آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران: شاخص بیت کوین، هدف بعدی برای صعود را نشان می‌دهد!

تحلیلگران: شاخص بیت کوین، هدف بعدی برای صعود را نشان می‌دهد!

تحلیلگران: شاخص بیت کوین، هدف بعدی برای صعود را نشان می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، از ۷۳۰۰۰ دلار عبور کرد و به بالاترین سطح تاریخی خود رسید. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت بیت کوین با ۰.۹۷ درصد افزایش به ۷۲۴۸۶ دلار رسید. در جلسه معاملاتی امروز، قیمت این ارز به بالاترین سطح ۷۳۷۰۹ دلار هم رسید.

با افزایش قیمت، سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران بطور فوری به هدف کلیدی بعدی برای صعود بیت کوین فکر می‌کنند.

هدف بعدی تعیین شده برای این ارز، ۸۰۰۰۰ دلار است که ممکن است به عنوان یک مانع روانی برای رشد بیت کوین عمل کند. اما شاخص‌های صعودی نشان می‌دهند که بیت کوین توانایی رد این سقف و تعیین اهداف خود را به سطح‌های بالاتر نیز داراست.

یک شاخص معتبر می‌گوید که بیت کوین می‌تواند به مبلغ ۸۰,۰۰۰ دلار برسد و این حد را به عنوان هدف مهم بعدی تعیین کند.

براساس گفته‌های علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، هدف بعدی بیت کوین ۸۳۰۳۵ دلار است که توسط گروه‌های قیمت‌گذاری بیت کوین MVRV مشخص شده است.

باندهای قیمت‌گذاری MVRV بیت کوین بر اساس “ارزش بازار نسبت به ارزش واقعی” ساخته شده‌اند و این نشان می‌دهند که ۸۳۰۰۰ دلار ممکن است هدف کلیدی بعدی بیت کوین باشد. این فرض می‌رود که اگر بیت کوین به موفقیت در رسیدن به ۸۰۰۰۰ دلار برسد، ۸۳۰۰۰ دلار می‌تواند به عنوان سطح مقاومت اصلی محسوب شود.

برآوردهای فعلی نشان می‌دهد که تنها ۳۶ روز تا نصف شدن بیت‌کوین، که احتمالاً در آوریل رخ خواهد داد، باقی مانده است و انتظارات برای این رخداد مهم احتمالاً به صعود قیمت بیت‌کوین منجر خواهد شد.

آیا بیت کوین به صدر بازار می‌رسد؟

بر اساس تحلیل‌ها، بعد از نصف شدن بیت‌کوین در سال ۲۰۱۲، به طولانی‌ترین زمان ممکن یعنی ۳۶۷ روز نیاز بود تا بیت‌کوین به بالاترین سطح خود برسد. همچنین، پس از هاوینگ در سال ۲۰۱۶، بیت‌کوین بعد از ۵۲۶ روز به نقطه بالاتری از بازار رسید و در هاوینگ سال ۲۰۲۰، ۵۴۷ روز طول کشید تا بیت‌کوین به بیشترین میزان رسید.

با توجه به الگوهای تاریخی، ممکن است بیت‌کوین هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به بیشترین میزان بازار داشته باشد، اما این امر نشان از عدم رد شدن از کاهش‌های کوچک در این مسیر نمی‌دهد.


منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده