لایت فارکس

رئیس سابق SEC شواهدی را به اشتراک می‌گذارد که چرا شانس تأیید برای EFT بیت کوین در بازار اسپات کم است

رئیس سابق SEC شواهدی را به اشتراک می‌گذارد که چرا شانس تأیید برای EFT بیت کوین در بازار اسپات کم است

رئیس سابق SEC شواهدی را به اشتراک می‌گذارد که چرا شانس تأیید برای EFT بیت کوین در بازار اسپات کم است

به گزارش زوم ارز، جان رید استارک به اشتراک گذاشته برخی شواهد قانع کننده که نشان می دهد شانس دریافت تایید از بورس اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون (SEC) برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) (ETF) اندک است.

شواهد متقاعد کننده بیشتر نشان می دهد که شانس تایید SEC ETF Spot بیت کوین کم و هیچ است (و باریک فقط شهر را ترک کرده است)

یک مطالعه جدید شواهد بیشتری ارائه می دهد که بازار رمزنگاری کاملاً تقلب شده است. در واقع، به نظر تقریباً بدیهی است که بازار…

— جان رید استارک (@JohnReedStark) 18 اوت ۲۰۲۳

استارک معتقد است که کریپتو تقلب شده است

طبق گفته رئیس سابق SEC، شواهدی وجود دارد که بازار دارایی دیجیتال تقلب شده است.

«تقریباً بدیهی به نظر می‌رسد که دستکاری بازار ارزهای دیجیتال نه تنها فراگیر و نه چندان دور، بلکه تشویق نیز می‌شود. استارک در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشته است.

او در ادامه به گزارشی از CNBC استناد کرد که در آن نحوه استفاده از ربات‌های گسترده توییتر برای تأثیرگذاری بر قیمت ارزهای دیجیتال از جمله برخی از توکن‌هایی که توسط خودی‌ها در شرکت تجاری خواهر FTX Alameda Research درست قبل از فروپاشی معامله می‌شد، مورد استفاده قرار گرفتند.

به عنوان مثال، مالک توییتر، ایلان ماسک، در مورد برخی آلتکوین‌ها صحبت کرد که باعث افزایش بیش از ۵۰ درصدی قیمت آنها شد.

ETF بیت کوین: نقص فعالیت های غیرقانونی

استارک تأیید کرد که هیچ روشی برای ارزش گذاری blather محاسباتی ریاضی وجود ندارد.

او در ادامه تحلیل کریپتو را به لباسی تشبیه کرد که توسط poltergeists می پوشند. در مرحله بعد، او فقدان یک چارچوب نظارتی قوی رمزنگاری، شفافیت، حمایت از مصرف کننده، بیمه، مجوز، سرمایه خالص و همچنین سایر ابزارهای موثر حفاظت از کاربر را برجسته کرد.

عدم وجود این ویژگی‌ها، صنعت نوپا را به بستری برای فعالیت‌های غیرقانونی از جمله قالی‌کشی، دستکاری بازار، تجارت داخلی و بسیاری دیگر از اشکال بهره‌کشی تبدیل کرده است.

همچنین، او معتقد است که “سرپرست رمزارز قربانیان را به قربانیان تبدیل کرده است، و گروه عظیم رسانه های اجتماعی را برای خدمت به عنوان سربازان ناآگاه ثروت (بدون داشتن نجابت برای پرداخت غرامت یا اسکریپت نظامی به لشکریان خود آماده می کند و به خدمت می گیرد) ”

با نگاهی به اظهارات او، استارک کاملاً امکان تأیید ETF اسپات بیت کوین توسط تنظیم کننده را نمی بیند. پیش از این، رئیس سابق SEC اظهار داشت که دولت فعلی SEC ایالات متحده احتمالاً BTC را تأیید ندارد. او مطمئن است که یک جمهوری خواه باید قبل از اینکه SEC سرکوب صنعت نوپا را متوقف کند، به قدرت برسد.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده