آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

باری دیگر، قیمت بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد!🤯

باری دیگر، قیمت بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد!🤯

باری دیگر، قیمت بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد!

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین  برای اولین بار از دسامبر به زیر ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد. این اتفاق به دلیل فروش بیشتر نسبت به خرید ورودی به صندوق‌های معاملاتی جدید رخ داد. در ۱۱ ژانویه، تعدادی از ETF های بیت کوین معامله شدند و قیمت بیت کوین به ۴۹۰۰۰ دلار رسید. اما این افزایش زودگذر بود و قیمت به سمت پایین حرکت کرد و در نهایت به ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد. در حال حاضر، بیت کوین در ضعیف‌ترین سطح خود از اوایل دسامبر قرار دارد، اما همچنان دو برابر قیمت سال گذشته است.

به تازگی محصولات جدیدی مانند BlackRock  و Fidelity با ارزش بیش از ۱ دلار به وجود آمده‌اند که باعث افزایش جریان ورودی به بازار شده‌اند. اما باید توجه داشت که این مقادیر هنوز نمی‌توانند با خروجی بزرگ GBTC Grayscale که تاکنون در بازار وجود داشته است، رقابت کنند. سرمایه‌گذاران سود می‌برند یا به سمت ارزهای دیجیتال ارزان‌تر جابجا می‌شوند. همچنین، پول از محصولات قبلی موجود در مبادلات نقدی بیت کوین در اروپا و کانادا و همچنین ETF های مبتنی بر معاملات آتی مانند ProShares خارج شده است.

گزارش ۱۰x Research اعلام کرد که قیمت بیت کوین برای اولین بار از اکتبر سال گذشته که به ۲۷۵۳۰ دلار رسید، نزولی است. این اتفاق ممکن است برای سرمایه‌گذارانی که از اکتبر سال گذشته به عنوان نقطه شروع رشد قوی بیت کوین به یاد می‌آورند، نگران‌کننده باشد. گزارش ۱۰x Research پیش بینی کرده بود که با رالی مرتبط با ETF تقلبی، قیمت بیت کوین تا ماه مارس به ۳۸۰۰۰ دلار کاهش می‌یابد. به نظر می‌رسد که این پیش بینی سریعتر از انتظارات انجام شده است، اگرچه هنوز در حال تحقق است.


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده