آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دارندگان کوتاه مدت بیت کوین ممکن است در حال فروش باشند، اما بلندمدت ها آن را پس می خرند

دارندگان کوتاه مدت بیت کوین ممکن است در حال فروش باشند، اما بلندمدت ها آن را پس می خرند

دارندگان کوتاه مدت بیت کوین ممکن است در حال فروش باشند، اما بلندمدت ها آن را پس می خرند

به گزارش زوم ارز، دارندگان بیت کوین کوتاه مدت ممکن است در حال فروش باشند، اما معیارهای زنجیره ای نشان می دهد که دارندگان بلندمدت از خرید مجدد آن خوشحال بوده اند.

تحلیلگران Bitfinex در گزارشی گفتند:

“سنجش‌های کنونی نشان می‌دهد که دارندگان کوتاه‌مدت دارایی‌های خود را تخلیه می‌کنند و دارندگان بلندمدت از فرصت خرید مجدد سرمایه‌گذاری می‌کنند.” .

مسیر قیمت دارایی دیجیتال از ابتدای هفته تاکنون این الگو را منعکس کرده است. دارندگان کوتاه‌مدت روز دوشنبه خرید کردند و به سرعت دارایی‌ها را فروختند تا پس از افزایش حدود ۳ درصدی دارایی در همان روز، از سود بهره ببرند.

تحلیلگران Bitfinex می‌گویند: «چنین تسلیم زمانی توسط دارندگان کوتاه‌مدت نمونه‌ای از این گروه است و روند انباشت طولانی‌مدت دارندگان را ادامه می‌دهد». آنها به داده‌های CryptoQuant استناد کردند که نشان می‌دهد «همگروه دارندگان کوتاه‌مدت در حال حاضر با کسری مواجه است، و باعث می‌شود که همان سکه‌هایی را که قبلاً از گروه بلندمدت خریداری کرده‌اند صرف نظر کنند».

طبق گزارش CoinGecko، بزرگترین دارایی دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار طی هفته گذشته ۶.۴ درصد افزایش یافته است. روز سه شنبه ۰.۸ درصد افزایش یافت و در ساعت ۱۲:۱۷ بعد از ظهر به ۲۷,۴۵۴ دلار رسید. ET.

انباشته نگهدارنده بلند مدت

در همین حال، آدام مراد، تحلیلگر CryptoQuant، به داده‌های زنجیره‌ای اشاره کرد که نشان می‌دهد دارندگان بلندمدت در حال جمع‌آوری و انتقال دارایی‌ها به خارج از مبادلات هستند.

«داده‌های خروجی Onchain نشان می‌دهد که بیت‌کوین در حال ردیابی یک مسیر استراتژیک است که توسط سرمایه‌گذاران خاص انتخاب شده است تا بیت‌کوین خود را از پلتفرم‌های صرافی دور کنند، و مشاهدات اخیر پس از افزایش قیمت نشان می‌دهد که بیش از ۱۰۰۰۰ بیت کوین از صرافی‌ها به کیف پول‌های سرد منتقل شده است». به Block گفت.

ممکن است دارندگان بلندمدت از چشم انداز اقتصاد کلان اطمینان حاصل کنند، به طوری که تحلیلگران عمدتا انتظار دارند علیرغم فشارهای تورمی مداوم، در جلسه کمیته بازار آزاد فدرال در روز چهارشنبه هیچ تغییر نرخی رخ ندهد.

بالاتر از حد انتظار CPI ایالات متحده در ماه آگوست، که ناشی از افزایش ۱۰.۶ درصدی قیمت بنزین است، مورد توجه فدرال رزرو خواهد بود. افزایش قیمت سوخت همچنین منجر به افزایش ۰.۷ درصدی قیمت‌های تولیدکننده در ماه اوت شد که شدیدترین جهش از ژوئن ۲۰۲۲ تاکنون است.

منبع: theblock

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده