آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در عرض ۲۴ ماه بیت کوین به بیش از ۲۵۰۰۰۰ دلار می رسد: این دلیل است

در عرض ۲۴ ماه بیت کوین به بیش از ۲۵۰۰۰۰ دلار می رسد: این دلیل است

بیت کوین در عرض ۲۴ ماه به بیش از ۲۵۰۰۰۰ دلار می رسد: این دلیل است

به گزارش زوم ارز،

بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات غریبه نیست، اما چندین دلیل قانع کننده برای این باور وجود دارد که بیت کوین می تواند در ۲۴ ماه آینده به ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار یا بیشتر برسد.

ETF پیش بینی شده Blackrock

یکی از عوامل محرک، راه اندازی مورد انتظار Blackrock ETF است که می تواند حدود ۵ میلیارد دلار ارزش داشته باشد. بلک راک برای تسهیل این معامله باید مقدار قابل توجهی بیت کوین به دست آورد. فشار خرید تقریباً ۱ میلیارد دلاری قبلاً قیمت بیت کوین را حدود ۱۰٪ افزایش داده است. بنابراین، بلک راک به تنهایی می تواند دارایی را به حدود ۳۵-۴۰ هزار دلار برساند.

هایپ و تبلیغات

هنگامی که ETF راه‌اندازی شود، توجه رسانه‌ها و هیاهوی بسیار زیادی به وجود خواهد آمد. این احتمالاً مورد انتظارترین ETF خواهد بود و تبلیغات گسترده ای را از بازار سهام به همراه خواهد داشت و باعث افزایش بیشتر قیمت بیت کوین می شود. هجوم توجه می تواند به راحتی به بیت کوین کمک کند تا به بالاترین رکورد قبلی خود برسد.

نصف کردن بیت کوین

رویداد نصف شدن بعدی بیت کوین نیز در افق است. نصف کردن رویدادها به طور سنتی پاداش بلاک را برای ماینرها به نصف کاهش می دهد. برای حفظ سودآوری، قیمت دارایی معمولاً افزایش می یابد. از نظر محافظه کارانه، این رویداد به تنهایی می تواند قیمت بیت کوین را دو برابر کند و آن را به حدود ۱۴۰۰۰۰ دلار برساند.

سرمایه گذاری نهادی و VC

تا این زمان، بیت کوین شتاب قابل توجهی خواهد داشت و می توانیم منتظر موج جدیدی از سرمایه گذاری های مخاطره آمیز و نهادی باشیم. با توجه به این الگو، این به راحتی می تواند قیمت دارایی را ۲ برابر دیگر به حدود ۳۰۰,۰۰۰ دلار برساند.

مدل سهام به جریان

مدل سهام به جریان، اوج قیمت بیت‌کوین را در حدود ۳۶۰۰۰۰ دلار پیش‌بینی می‌کند که اعتبار بیشتری به این پیش‌بینی می‌دهد. با ترکیب همه این عوامل، به نظر می رسد بازار صعودی بیت کوین به طرز چشمگیری بازگردد.

خلاصه:

چندین عامل، مانند ETF مورد انتظار ۵ میلیارد دلاری Blackrock، نصف شدن بیت کوین آینده، و افزایش سرمایه گذاری نهادی، در همسویی هستند که نشان می دهد بیت کوین می تواند به راحتی به قیمت ۲۵۰۰۰۰ دلار در ۲۴ ماه آینده برسد. آماده شدن؛ به نظر می رسد بازار صعودی آماده بازگشت است.


منبع: cryptonewsland.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده