آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار، بیت کوین در برابر یورو به بالاترین سطح خود رسید!

نیم نگاهی به بازار، بیت کوین در برابر یورو به بالاترین سطح خود رسید!

به گزارش زوم ارز، بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو، به روند صعودی قابل توجه خود ادامه می دهد و روز دوشنبه از مرز ۶۵۰۰۰ دلار عبور کرد و به همیشه خود نزدیک شد. بالا ۶۹۰۰۰ دلار. همزمان، با تشدید نگرانی های اقتصادی در سراسر اروپا، BTC به نقطه عطف قابل توجهی در برابر یورو دست یافته است.

BTC در برابر ۱۴ ارز G20 به رکورد بالایی دست یافت

علیرغم تردیدهای قبلی مقامات اروپایی، بیت کوین در برابر ارز رسمی اتحادیه اروپا  به بالاترین سطح تاریخ ۶۰۲۰۰ دلار رسیده است. این دستاورد با توجه به کاهش اخیر یورو در برابر بیت کوین، قابل توجه است، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

در ۲۲ فوریه، بانک مرکزی اروپا با اشاره به “استفاده محدود” از بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهانی، شک و تردیدهایی درباره پتانسیل بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهانی ابراز کرد. معاملات قانونی.

ECB استدلال کرد که بیت کوین به وعده اولیه خود مبنی بر تبدیل شدن به یک پرداخت پذیرفته شده یا سرمایه گذاری قابل اعتماد عمل نکرده است. همچنین بر «ناراحتی، کندی و هزینه‌های زیاد» معاملات بیت کوین تاکید می‌کند.

ECB بیشتر در مورد “تاریخچه دستکاری قیمت” و فعالیت های کلاهبرداری مرتبط با بیت کوین ابراز نگرانی کرد. این مسائل را به عدم وجود «ارزش منصفانه» برای ارز دیجیتال نسبت داد. با این حال، علیرغم رزرو بانک مرکزی اروپا، بیت کوین افزایش سرمایه گذاری های نهادی و خرده فروشی را تجربه کرده است.

تأیید و موفقیت اخیر ETF بیت‌کوین نقش مهمی را ایفا کرده است و جریان‌های ورودی بیش از ۷.۳ میلیارد دلار را در عرض تنها دو ماه به بازار بیت‌کوین جذب کرده است و باعث ایجاد احساسات صعودی مجدد در صنعت شده است.

موفقیت بیت کوین فراتر از دستاورد آن در برابر یورو است. براساس گزارش‌ها، این ارز دیجیتال در برابر ارزهای چهارده کشور G20 از جمله ین ژاپن، پوند بریتانیا، دلار استرالیا، دلار کانادا، یوان چین، نیوزلند به بالاترین سطح تاریخ خود رسیده است. دلار، کرون سوئد و وون کره جنوبی.

بیت‌کوین برای افزایش بالقوه تا ۲۰۰ هزار دلار تنظیم شد

گزارش‌های افزایش قریب‌الوقوع ارزش بیت‌کوین باعث ایجاد هیجان در میان سرمایه‌گذاران شده است، زیرا گرت ون لاگن، کارشناس بازار، افزایش قیمت قابل‌توجه دیگری را پیش‌بینی می‌کند.

با علاقه مجدد بلک راک به خرید بیت کوین و گزارش شده کمبود ارز دیجیتال در حال افزایش میزهای کانتر، شرایط برای پمپ مستقیم تا ۱۰۰۰۰۰ دلار مساعد به نظر می رسد. ون لاگن تاکید می کند که با مقاومت محدود در برابر حرکت رو به بالا، پتانسیل رشد نمایی نامحدود به نظر می رسد.

این تحلیلگر پیشنهاد می کند که ادامه خرید ETF های نقدی با نرخ ۹۰۰ میلیون دلار در روز، همراه با عمق کم بازار تقریباً ۲۰ تا ۴۰ میلیون دلار، می تواند باعث افزایش قابل توجه قیمت شود.

تحلیل ون لاگن همچنین نشان می‌دهد که بر اساس چرخه‌های تاریخی، زمانی که پسوند ۱.۶۱۸ فیبوناچی بازار نزولی ۲۰۱۸ شکسته شد، بیت‌کوین بین ۲ تا ۳ به اوج می‌رسد. ماه در تمدید ۲.۲۷۲. در حال حاضر، برنامه افزودنی ۲.۲۷۲ اوج بالقوه ۲۰۷۰۰۰ دلار را پیش بینی می کند.

با نگاهی به چرخه های قبلی، الگوهای قابل توجهی ظاهر می شوند. بیت کوین ۲۰۱۳ پس از شکستن پسوند ۱.۶۱۸ با افزایش ۲.۲۷۲ بازار نزولی در سال ۲۰۱۱، طی شش هفته به اوج رسید.

به طور مشابه در سال ۲۰۱۷، بیت کوین در عرض سه ماه با افزایش ۲.۲۷۲ در بازار نزولی ۲۰۱۵، پس از پیشرفت ۱.۶۱۸ به اوج خود رسید.

بیت کوین در بازار کنونی از پسوند ۱.۶۱۸ بازار نزولی ۲۰۱۸ پیشی گرفته است. ون لاگن پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین احتمالاً در ۲.۲۷۲ گسترش بازار نزولی سال ۲۰۱۸ به اوج خواهد رسید که حدود ۲۰۰۰۰۰ دلار تخمین زده می‌شود.

در حال حاضر، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار با قیمت ۶۵۳۰۰ دلار معامله می شود که بیش از ۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و بیش از ۲۷ درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده