آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

خریدارها وارد بازار شدند زیرا ارزش بیت کوین به ۷۵ هزار دلار رسید!

خریدارها وارد بازار شدند زیرا ارزش بیت کوین به ۷۵ هزار دلار رسید!

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین افزایش دیگری را از مقاومت ۷۰۰۰۰ دلاری آغاز کرده، و در حال حاضر به سمت ۷۵۰۰۰ دلار حرکت می‌کند. گاوها به نظر می‌رسد قصد دارند این قیمت را دستیابی کنند.

  • افزایش قیمت بیت کوین از سطوح ۷۰,۰۰۰ و ۷۱,۰۰۰ دلار آغاز شده است.
  • قیمت بیت کوین در حال حاضر بالای ۷۱۵۰۰ دلار معامله می‌شود و متوسط متحرک ساده ۱۰۰ ساعته راه‌اندازی شده است.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD انقباض کوتاه مدتی با مقاومت ۷۲۵۰۰ دلار تشکیل شده است.
  • اگر سطوح مقاومت ۷۲,۵۰۰ و ۷۲,۸۵۰ دلار را پشت سر بگذارد، بیت کوین ممکن است حرکت صعودی خود را ادامه دهد.

تعیین ATH جدید بیت کوین

قیمت بیت کوین بالای سطح ۶۸۰۰۰ دلار حفظ شده و در حال حاضر افزایش دیگری را از مقاومت ۷۰۰۰۰ دلاری شروع کرده است. گاوها توانسته‌اند قیمت را به بالای ۷۲۰۰۰ دلار برسانند.

قیمت به بالاترین نقطه خود در ۷۲۸۶۶ دلار رسید. در حال حاضر سعی در تثبیت سودها در نزدیکی سطح ۲۳.۶% فیبوناچی دارد، که حرکت رو به بالا از ۶۷,۶۶۶ دلار به ۷۲,۸۶۶ دلار است. همچنین در نمودار ساعتی جفت BTC/USD یک انقباض کوتاه مدت با مقاومت ۷۲۵۰۰ دلار شکل گرفته است.

در حال حاضر بیت کوین بالای ۷۲۰۰۰ دلار معامله می‌شود و متوسط متحرک ۱۰۰ ساعته راه‌اندازی شده است. مقاومت فوری نزدیک به ۷۲۵۰۰ دلار و منطقه مثلث قرار دارد. مقاومت بعدی مهم ممکن است در نقطه ۷۲,۸۵۰ دلار باشد که موجب افزایش قیمت به سمت منطقه مقاومت ۷۳,۵۰۰ دلار می‌شود.

اگر حرکت واضحی بالاتر از ناحیه مقاومت ۷۳۵۰۰ دلاری باشد،

بیت‌کوین به قیمت مقاومت ۷۴۰۰۰ دلار رسیده و حتی ممکن است به سطح ۷۵۰۰۰ دلار برسد. اگر نتواند از ناحیه مقاومت ۷۲۵۰۰ دلاری بالاتر بروید، اصلاحی نزولی آغاز خواهد شد و سطح پشتیبانی در نزولی نزدیک به ۷۲۰۰۰ دلار خواهد بود. اصلی‌ترین حمایت فعلی برابر با ۷۰,۰۰۰ دلار یا سطح اصلاح فیب ۵۰ درصدی حرکت رو به بالا از ۶۷,۶۶۶ دلار به سمت بالای ۷۲,۸۶۶ دلار است. در صورت بسته شدن زیر ۷۰۰۰۰ دلار، قیمت ممکن است نزولی شود و به سطح ۶۸۵۰۰ دلار برسد. همچنین، درصورت ضرر بیشتر، قیمت ممکن است به منطقه پشتیبانی ۶۶۶۰۰ دلار برود.

نشانگرهای فنی حالا بررسی می‌شوند: نشانگر MACD ساعتی در منطقه صعودی خود از دست می‌دهد، اما RSI ساعتی برای BTC/USD بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی در ۷۲۰۰۰ دلار و به دنبال آن ۷۰۰۰۰ دلار

سطوح مقاومت اصلی ۷۲۵۰۰ دلار، ۷۲۸۵۰ دلار و ۷۳۵۰۰ دلار هستند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده