آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا بیت کوین می تواند به زودی به ۶۵ هزار دلار برسد؟

چرا بیت کوین می تواند به زودی به ۶۵ هزار دلار برسد؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین در حال افزایش است و به منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری بالاتر رفته است. نشانه‌هایی برای شکست صعودی قوی وجود دارد و احتمالاً به سمت مقاومت ۶۵,۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

قیمت بیت کوین از منطقه پشتیبانی ۶۱,۲۰۰ دلاری بالاتر رفته است و در حال معامله بالای سطح ۶۲,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با داده‌های از Kraken)، خط روند نزولی کلیدی با شکستن مقاومت ۶۲,۳۰۰ دلار به بالا، مشاهده می‌شود.

این جفت احتمالاً به سمت مقاومت ۶۵,۰۰۰ دلار یا حتی ۶۵,۷۳۰ دلار افزایش خواهد یافت.

قیمت بیت کوین قدرت خود را باز می یابد

قیمت بیت کوین با موفقیت بالای منطقه پشتیبانی ۶۰,۰۰۰ دلار حفظ شد و یک پایه شکل گرفت. سپس قیمت به بالای مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلار افزایش یافت.

در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار، شکستی در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت ۶۲,۳۰۰ دلار رخ داد. این جفت حتی سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی را از نوسان ۶۳,۵۸۳ دلار به پایین ۶۰,۱۰۸ دلار کاهش داد.

در حال حاضر، بیت کوین بالای ۶۲,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۶۳,۸۰۰ دلار است. مقاومت کلیدی بعدی ممکن است در سطح ۶۴,۵۰۰ دلار قرار داشته باشد، که در صورت عبور از آن، قیمت به سمت منطقه مقاومت ۶۵,۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

 

در صورتی که گاوها همچنان فعال باشند، قیمت بیت کوین حتی ممکن است از سطح ۶۵,۰۰۰ دلاری فراتر رود و سطح ۶۵,۵۰۰ دلار را آزمایش کند. هر گونه افزایش بیشتری ممکن است قیمت را به سمت سطح گسترش فیبوناچی ۱.۶۱۸ حرکت نزولی از ۶۳,۵۸۳ دلار به سمت پایین ۶۰,۱۰۸ دلار در سطح ۶۵,۷۳۰ دلار هدایت کند.

آیا Dips در BTC پشتیبانی می شود؟

در صورتی که بیت کوین نتواند از مقاومت ۶۴,۰۰۰ دلاری بالا بروید، احتمالاً یک اصلاح نزولی دیگر را آغاز خواهد کرد. در نزولی، سطح پشتیبانی فوری نزدیک به ۶۲,۷۵۰ دلار قرار دارد.

اولین سطح پشتیبانی اصلی در ۶۲,۲۵۰ دلار یا متوسط متحرک ساده ۱۰۰ ساعته (SMA) قرار دارد. اگر قیمت زیر ۶۲,۲۵۰ دلار بسته شود، ممکن است یک عقب نشینی مناسب به سمت منطقه ۶۱,۰۰۰ دلاری آغاز شود. در صورتی که ضرر بیشتری رخ دهد، قیمت ممکن است به سمت منطقه پشتیبانی ۶۰,۰۰۰ دلاری هدایت شود.

نشانگرهای فنی:

  • نشانگر MACD ساعتی در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و سرعت می‌گیرد.
  •  شاخص قدرت نسبی (RSI) ساعتی برای جفت BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۶۲,۷۵۰ دلار و پس از آن ۶۲,۲۵۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۶۳,۸۰۰ دلار، ۶۵,۰۰۰ دلار و ۶۵,۷۳۰ دلار.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده