آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گروه ETC پیش بینی می کند بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ از ۱۰۰۰۰۰ دلار عبور کند!

گروه ETC پیش بینی می کند بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ از ۱۰۰۰۰۰ دلار عبور کند!

گروه ETC پیش بینی می کند بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ از ۱۰۰۰۰۰ دلار عبور کند!

به گزارش زوم ارز، پیش‌بینی‌های قیمتی متعددی برای بیت کوین ظاهر شده است، زیرا قیمت آن همچنان رشد قابل توجهی را در طول سال نشان می‌دهد. این رشد به واسطه عواملی مانند رویداد نصف شدن آینده و تایید احتمالی یک صندوق معامله شده ETF  توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده  تقویت شده است.

گروه ETC گزارش جامعی را منتشر کرده است که پتانسیل بالاترین رکوردهای جدید در سال ۲۰۲۴ و نقطه عطف چشمگیر ۱۰۰,۰۰۰ دلاری را نشان می‌دهد به اتمام سال. این پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که بیتکوین همچنان در مسیر رشد قوی خود قرار دارد.

بازیابی قیمت بیت کوین زمینه را برای سال ۲۰۲۴ امیدوارکننده فراهم می کند

با توجه به گزارش اخیر گروه ETC، سال ۲۰۲۳ به عنوان سالی از بهبود برای بیت کوین و دارایی‌های رمزنگاری شده شناخته می‌شود، با وجود عوامل محوری که زمینه را برای سال بعد فراهم کرده‌اند.

به گزارش مذکور، ثبت ETF بیت کوین بلک راک در ژوئن ۲۰۲۳ زمینه را برای افزایش پذیرش این دارایی در حال ظهور در سال ۲۰۲۴ و پس از آن فراهم آورده است.

اگرچه پیشرفت‌هایی صورت گرفته است، اما این گزارش نشان می‌دهد که بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده هنوز در مراحل ابتدایی پذیرش در بیشتر کشورهای توسعه‌یافته قرار دارند.

بررسی‌های جهانی نشان می‌دهد که نرخ پذیرش تقریباً ۱۸ درصد است، به این معنی که تقریباً یک نفر از هر پنج نفر در سراسر جهان دارای دارایی‌های رمزنگاری شده است.

یکی از رویدادهایی که قدرتمندتر شدن قیمت بیت کوین را پیش‌بینی می‌کند، نصف شدن بیت کوین است که برنامه‌ریزی شده است تا در پایان آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد. اگرچه برخی ادعا می‌کنند که قیمت بیتکوین در حال حاضر به دلیل شناخت عمومی نصف شدن، قیمت گذاری شده است، اما داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که پیش از نصف شدن‌های گذشته، قیمت بیتکوین به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

به طور قابل توجه، پیش‌بینی‌های پایه گروه ETC نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به بالاترین سطح خود خواهد رسید و تا پایان سال به فوق‌العاده ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

متریکهای روی زنجیره چشم انداز صعودی را برای BTC در سال ۲۰۲۴ سیگنال می دهد

این متن نشان می‌دهد که در این دوره، عرضه بیت‌کوین نسبت به دوره قبلی کمیاب‌تر است و چندین معیار بر زنجیره اطلاعات اشاره می‌کند. بر اساس این گزارش، شاخص‌های کلیدی مانند درصد کاهش عرضه در طی ۵ سال گذشته و درصد افزایش عرضه در یک سال گذشته، نشان می‌دهد که بازار بیت‌کوین در حال رشد است و توزیع آن افزایش یافته است. این باعث شده تا سرمایه‌گذاران جدید به بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند.

علاوه بر این، عوامل مهمی مانند تأیید ETF بیت‌کوین در ایالات متحده، ممکن است رکود در ایالات متحده، تغییر سیاست پولی و ریسک‌های ژئوپلیتیکی، به قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ کمک کنند.

یکی از موضوعات اصلی بحث بین سرمایه‌گذاران، تأثیر بالقوه قیمت در صورت تأیید ETF بیت‌کوین در ایالات متحده است. این گزارش نشان می‌دهد که تغییرات در جریان‌های جهانی ETP بیت‌کوین تقریباً ۴۰ درصد از تغییرات قیمت بیت‌کوین در شش ماه گذشته را توضیح می‌دهد.

با توجه به اینکه ۲۰ درصد از سرمایه‌گذاران احتمالاً در این سرمایه‌گذاری شرکت کنند و ۳ درصد از دارایی‌های تحت مدیریت (AuM) به بیت‌کوین اختصاص دهند، تخمین زده می‌شود که ۳۳.۵ میلیارد دلار سرمایه جدید وارد بازار شود.

این جریان جدید، که تقریباً دو برابر AuM جهانی ETP بیت‌کوین است، می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر قیمت داشته باشد، تقریباً ۹۸ درصد تغییرات قیمت را توجیه می‌کند.

به طور کلی، تجزیه و تحلیل و پیش‌بینی‌های عمیق گروه ETC نشان می‌دهد که سال ۲۰۲۴ سال خوبی برای قیمت بیت‌کوین خواهد بود.

تصویر ویژه از Shutterstock، نمودار از TradingView.com
تصویر ویژه از Shutterstock، نمودار از TradingView.com


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده