آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با رشد ETF ها در یک هفته، بیت کوین به ۴۴ هزار دلار نزدیک می شود.😍

با رشد ETF ها در یک هفته، بیت کوین به ۴۴ هزار دلار نزدیک می شود.😍

با رشد ETF ها در یک هفته، بیت کوین به ۴۴ هزار دلار نزدیک می شود.

به گزارش زوم ارز، در روز دوشنبه، ۱۰ ETF بیت کوین  اسپات مهم را در یک هفته تجربه کردند، زیرا ورودی خالص بیت کوین به سرمایه آنها بالترین سطح خود را به دست آورد. این ورودی ها به افزایش قیمت بیت کوین از روز شروع معاملات کمک کرد.

با وجود جریان های خالص آرام در Grayscale Bitcoin Trust، صندوق های معاملاتی بیش از ۴,۲۰۰ بیت کوین به دارایی های خود اضافه کردند. این مقدار دارایی در روز گذشته تقریباً ۱۸۳ میلیون دلار ارزش داشت. در هفته گذشته، جریان روزانه به طور مداوم منفی بود و در این مدت تقریباً ۲۰,۰۰۰ بیت کوین خارج شد. آخرین روز خالص ورودی در تاریخ ۲۲ ژانویه بود، زمانی که صندوق های نقدی بیش از ۱,۲۰۰ بیت کوین به دارایی خود اضافه کردند.

قیمت بیت کوین که در هفته گذشته به زیر ۳۹,۰۰۰ دلار سقوط کرده بود، در اوایل دوشنبه به ۴۳,۹۰۰ دلار رسید. در حال حاضر قیمت آن حدوداً ۴۳,۵۰۰ دلار است، که نسبت به سطوح هفته گذشته تقریباً ۱۰ درصد افزایش داشته است.

جریان خروجی از GBTC از زمان راه‌اندازی ETF به طور مداوم کاهش یافته است. در شش روز اول از شروع معاملات ETF های نقدی، میانگین روزانه حدود ۴۷۰ میلیون دلار از صندوق خارج شد. گزارش شرکت تحقیقاتی BitMEX نشان می دهد که در روز دوشنبه، این رقم به ۱۹۲ میلیون دلار کاهش یافته است.

در ۱۲ روز معاملاتی اول پس از تصویب در ۱۰ ژانویه، ETF های جدید به طور کلی بیش از ۱ میلیارد دلار ورودی خالص را به دست آوردند، به گزارش BitMEX.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده