آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با عقب نشینی سهام ایالات متحده بیت کوین کاهش قیمت را تجربه کرد!

کاهش قیمت بیت کوین با عقب نشینی سهام ایالات متحده!🎈

با عقب نشینی سهام ایالات متحده بیت کوین کاهش قیمت را تجربه کرد!🎈

به گزارش زوم ارز،

بیت‌کوین (BTC) با کاهش ۱.۵۶٪، هفته را با وضعیتی آرام آغاز کرده و در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۲٪ از ارزش خود را از دست داده و به زیر ۳۷,۰۰۰ دلار رسیده است.

این کاهش در قیمت بزرگ‌ترین دارایی دیجیتال جهان، که بر اساس ارزش بازار در کنار سهام در وال استریت قرار دارد، نمایانگر معکوس شدن شرایط حاکم در ماه گذشته است. در اولین ساعات معاملات روز دوشنبه، داوجونز ۰.۱٪ کاهش یافت، S&P 500 0.3٪ کاهش یافت و نزدک نیز با ۰.۳٪ کاهش روبرو شد.

احتیاط سرمایه گذاران در بازارهای سنتی

پیش‌بینی می‌شود که پس از دستاوردهای اخیر در بازارهای سنتی، سرمایه‌گذاران محتاط به دنبال بهره‌مندی از سودهای کسب شده خواهند بود و این موضوع ممکن است منجر به کاهش موقعیت‌های افزایش یافته در ماه نوامبر شود.

آندره دراگوش، رئیس گروه ETC، اظهار کرده که این کاتالیزورهای مرتبط با اقتصاد کلان ممکن است در کوتاه مدت فشار نزولی را بر بیت کوین ایجاد کنند. او به The Block گفت: “با ممانعت از هرگونه تایید کوتاه مدت ETF بیت کوین در ایالات متحده، ما همچنان فکر می‌کنیم که عقب‌نشینی کوتاه مدت کاملاً محتمل به نظر می‌رسد.”

هرچند که وی افزود که باید “فرسودگی خریدار” نیز در تحلیل روندهای فعلی بازار مد نظر قرار گیرد. “جریان‌های جهانی ETP به تازگی به بالاترین سطح خود در سال گذشته رسیده است. تنها سرمایه‌گذارانی که به نظر می‌رسد کمتر در معرض دید قرار گرفته‌اند، صندوق‌های تامینی کریپتو جهانی بر اساس حساسیت عملکرد اخیر آنها نسبت به بیت کوین هستند.” سرپرست تحقیقات این اظهارات را افزود.

عوامل صعودی برای سال ۲۰۲۴

دراگوش تأکید کرد که عقب‌نشینی کوتاه‌مدت بیت‌کوین ممکن است در همراه با صعودی در سال ۲۰۲۴ اتفاق بیافتد.

وی افزود: “احتمالاً تأییدیه‌های ETF، نصف شدن بیت‌کوین، رکود بالقوه در ایالات متحده با تغییر در سیاست پولی ایالات متحده، فقط چندی از عواملی هستند که به آنها اشاره می‌شود.”

براساس داده‌های The Block، در ساعت ۱۰:۴۱ صبح به وقت شرقی، بیت‌کوین با قیمت ۳۶,۹۳۴ دلار معامله شد.


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده