آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

عقب نشینی بیت کوین به ۳۸ هزار دلار

قیمت بیت کوین دوباره کاهش می یابد و نشان می دهد که یک عقب نشینی بزرگتر به ۳۸ هزار دلار می رسد

عقب نشینی بیت کوین به ۳۸ هزار دلار

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین تلاش کرده است تا برای شروع یک افزایش جدید به بالای منطقه مقاومت ۴۲۳۰۰ دلار برسد، اما در حال حاضر در حال کاهش است و در معرض خطر سقوط بیشتر زیر ۴۰۰۰۰ دلار قرار دارد.

  • بیت‌کوین نتوانست افزایش جدیدی را بالای منطقه مقاومت ۴۲۰۰۰ دلاری آغاز کند و قیمت در حال حاضر زیر ۴۲۵۰۰ دلار و در حال معامله با میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken)، یک خط روند نزولی کلیدی در حال شکل گیری با مقاومت نزدیک به ۴۱۲۵۰ دلار است.
  • در صورتی که قیمت به زیر منطقه حمایتی ۴۰۰۰۰ دلار برسد و بسته شود، این جفت می‌تواند خسارت را افزایش دهد.

قیمت بیت کوین قرمز شد.

قیمت بیت کوین از منطقه پشتیبانی ۴۰۰۰۰ دلاری یک افزایش جدید را آغاز کرد. قیمت به بالای منطقه مقاومت ۴۱۵۰۰ دلار صعود کرد، اما نتوانست به سطح بالاتری ادامه دهد.

قیمت نتوانست بالاتر از سطوح مقاومت ۴۲۲۵۰ دلار و ۴۲۳۰۰ دلار قدرت بگیرد و در نزدیکی ۴۲۳۰۰ دلار بیشترین ارتفاع را کسب کرد. سپس قیمت شروع به کاهش کرد و به سطوح ۴۲۰۰۰ و ۴۱۵۰۰ دلاری فرو رفت. قیمت نزدیک به ۴۰۶۰۶ دلار به پایین رفت و در حال حاضر در حال تثبیت زیان است.

همچنین، بیت کوین همچنین زیر ۴۲۵۰۰ دلار و در حال معامله با میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده است. در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۴۱۲۰۰ دلار وجود دارد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت BTC/USD یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۴۱۲۵۰ دلار در حال شکل گیری است.

نخستین مقاومت اصلی نزدیک به ۴۱۴۵۰ دلار در حال شکل گیری است. این سطح نزدیک به ۵۰% اصلاح فیبوناچی از حرکت نزولی از ۴۲۳۰۰ دلار به سمت پایین ۴۰۶۰۶ دلار است.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

 

مقاومت کلیدی بعدی ممکن است سطح اصلاحی فیبوناچی ۷۶.۴٪ از حرکت نزولی از نوسان ۴۲,۳۰۰ دلار به پایین ۴۰,۶۰۶ دلار در سطح ۴۱,۹۰۰ دلار باشد. در صورت بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۴۱,۹۰۰ دلار، احتمال آغاز یک افزایش پایدار وجود دارد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۴۲,۳۰۰ دلار قرار می‌گیرد، که در صورت عبور از آن، بیتکوین ممکن است به سمت سطح ۴۳,۰۰۰ دلار افزایش یابد. این حرکت قابل مشاهده بیش از سطح ۴۳,۰۰۰ دلار ممکن است سرعت آزمایش سطح ۴۴,۰۰۰ دلار را فراهم کند.

زیان بیشتر در BTC؟

اگر بیت کوین نتواند از ناحیه مقاومت ۴۱۲۵۰ دلاری بالا بروید، ممکن است باعث آغاز کاهشی دیگر شود. سطح پشتیبانی فوری در نزولی نزدیک به ۴۰۶۰۰ دلار قرار دارد.

پشتیبانی اصلی بعدی نیز نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار قرار دارد و قیمت ممکن است به منطقه ۳۹۵۰۰ دلاری کاهش یابد. در صورتی که قیمت زیر ۳۹۵۰۰ دلار حرکت کند، خطر ضرر بیشتری وجود دارد و احتمالاً به سمت حمایت ۳۸۵۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

در نمودارهای فنی، MACD ساعتی در حالت نزولی قرار دارد و RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) نیز در زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی عبارتند از: ۴۰,۶۰۰ دلار و پس از آن ۴۰,۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی عبارتند از: ۴۱۲۵۰ دلار، ۴۱۹۰۰ دلار و ۴۲۳۰۰ دلار.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده