آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۳۱۴ میلیون دلار بیت کوین از کوین بیس به کیف پول ناشناس منتقل شد!

۳۱۴ میلیون دلار بیت کوین از کوین بیس به کیف پول ناشناس منتقل شد!

به گزارش زوم ارز، در یک اتفاق جالب، آرامش پس از ظهر یکشنبه با خروج سریع مقدار قابل توجهی از بیت کوین از کوین بیس، یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال ایالات متحده، تحت تاثیر قرار گرفت. طبق گزارشات.

به گزارش Whale Alert، یک مقدار بزرگ بیت کوین به ارزش تقریبی ۳۱۴.۱۳ میلیون دلار، از Coinbase به یک کیف پول ناشناس منتقل شد که منجر به بروز افسوس و سوالات بسیاری در جوامع رمزنگاری شد.

بررسی‌های زنجیره ای حاکی از این است که این مبلغ قابل توجه قبلا جزء یک تراکنش بزرگتر بوده که از یک سکوی صرافی حاصل شده است. با این حال، بر اساس داده‌های Arkham، این تراکنش منجر به انتقال این توکن‌ها به کیف پول گرم Coinbase شده است. این انتقال احتمالا به دلیل یک جابجایی داخلی بیت کوین بین کیف پول‌های گرمی است که توسط خود صرافی مدیریت می‌شوند.

این جابجایی عظیم سرمایه در پس زمینه ای اتفاق افتاده که باعث کاهش قیمت بیت کوین شده است. در حال حاضر با قیمت ۶۶,۸۰۰ دلار معامله می‌شود، به این ترتیب این ارز دیجیتال تجربه کاهش ۱۰ درصدی را نسبت به بالاترین رکورد اخیر خود که تنها سه روز قبل ثبت شده بود، دارد.

نمودار بیت کوین
نمودار بیت کوین

زمانبندی دقیق این انتقال باعث تحریک حدس‌ها در میان سرمایه‌گذاران شده است و بسیاری درباره تأثیرات احتمالی آن بر احساسات بازار و مسیر قیمت بیت کوین در…با توجه به پیشرفت های آینده نزدیک، افراد به تحولات زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال امیدوارند. انتقال چنین حجم بزرگی از بیت کوین از کوین بیس به یک مقصد ناشناخته، به وضعیت فعلی ژرفتی جدیدی اضافه می‌کند. سرمایه گذاران و علاقه‌مندان همچنان با احتیاط و کنجکاوی منتظر پیشرفت و نگرش‌های بیشتر درباره این فعالیت جذاب در عرصه کریپتو مانده‌اند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده