آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

CIO صندوق ارز دیجیتال می گوید که قیمت بیت کوین بدون تایید ETF نقطه ای ایالات متحده ممکن است به ۱۰۰ هزار دلار برسد

CIO صندوق ارز دیجیتال می گوید که قیمت بیت کوین بدون تایید ETF نقطه ای ایالات متحده ممکن است به ۱۰۰ هزار دلار برسد

به گزارش زوم ارز،

Alistair Milne، مدیر سرمایه گذاری صندوق ارز دیجیتال آلتانا، گفت که بیت کوین (BTC) این کار را انجام می دهد. برای اینکه ارزش آن به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد، ایالات متحده نیازی به تأیید صندوق قابل معامله در بورس (ETF) ندارد.

در پستی در ۳۱ اوت در X، میلن اظهار داشت که ETF بیت کوین نقطه ای ایالات متحده باعث حواس پرتی می شود. به گفته او، در حالی که تایید ETF برای صنعت خوب است، دارایی دیجیتال پرچمدار بدون آن همچنان عالی عمل می کند.

میلن گفت:

“[یک ETF BTC] خوب است، اما ما برای رسیدن به ۶۹۰۰۰ دلار به یکی نیاز نداشتیم و برای رسیدن به ۱۰۰۰۰۰ دلار به یکی نیاز نداریم.”<. /span>

به BTC ETF بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد

قیمت بیت کوین اخیراً نوسانات قابل توجهی را تجربه کرده است و از یک دوره حرکت محدود که چندین هفته طول می‌کشد، فاصله گرفته است. این نوسانات قیمت را می توان تا حد زیادی به تحولات مربوط به برنامه های کاربردی ETF بیت کوین قبل از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نسبت داد.

در ماه ژوئن، زمانی که BlackRock و چندین مؤسسه مالی سنتی درخواست ETF ارائه کردند، دارایی دیجیتال پرچمدار بیشترین افزایش قیمت خود را در بیش از یک سال تجربه کرد و از مرز ۳۰۰۰۰ دلار عبور کرد. این افزایش در وهله اول به افزایش چشم انداز تایید ETF بیت کوین نسبت داده شد و چندین ناظر بازار از رگولاتور خواستند تا همه برنامه ها را تایید کند.

متعاقباً، حرکات قیمت بیت کوین دقیقاً منعکس کننده تحولات مربوط به ETF های لحظه ای است. پس از کاهش ۱۱ درصدی ناشی از شایعات مبنی بر واگذاری سهام بیت کوین تسلا، دارایی دیجیتال زمانی که دادگاه استیناف ایالات متحده در نبرد حقوقی خود علیه SEC از گری اسکیل جانبداری کرد، دوباره رشد کرد.

با این حال، این حرکت صعودی کوتاه مدت بود زیرا به دلیل تصمیم کمیسیون SEC برای به تأخیر انداختن رأی خود در مورد درخواست های معلق BTC ETF، با اشاره به نیاز به ارزیابی کامل تغییرات قانون پیشنهادی، به زودی به محدوده ۲۵۰۰۰ دلار بازگشت. /p>

کمیسیون هنوز به دلیل نگرانی‌ها در مورد دستکاری بازار، از جمله عوامل دیگر، ETF بیت کوین را در ایالات متحده تأیید نکرده است.

آیا قیمت بیت کوین بدون تصمیم ETF می تواند به ۱۰۰ هزار دلار برسد؟

در اوایل سال، موسسه مالی پیشرو Standard Chartered پیش‌بینی کرد که برترین ارز دیجیتال تا پایان سال آینده به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

بانک پیشنهاد می‌کند که عوامل متعددی می‌توانند مسیر صعودی دارایی را هدایت کنند، از جمله چالش‌های موجود در بخش بانکی ایالات متحده، تثبیت دارایی‌های ریسک پس از پایان افزایش نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده، و افزایش سودآوری در بخش استخراج کریپتو. p>

منبع: cryptoslate.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده