آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دنیس پورتر: افزایش قیمت قابل توجه بیت کوین در راه است!🛰️

دنیس پورتر: افزایش قیمت قابل توجه بیت کوین در راه است!🛰️

دنیس پورتر: افزایش قیمت قابل توجه بیت کوین در راه است!🛰️

به گزارش زوم ارز، در بیانیه‌ای اخیر، دنیس پورتر، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل صندوق اقدام ساتوشی، اعلام کرد که او اعتقاد دارد سال ۲۰۲۴ به عنوان نقطه عطفی بسیار مهم در تاریخ بیت‌کوین خواهد بود.

اظهارات پورتر در ارتباط با انتظارات رو به افزایش برای تصویب لحظه‌ای بیت‌کوین (ETF) و همچنین رویداد نصف شدن، که برنامه‌ریزی شده استفاده به آوریل ۲۰۲۴، صورت گرفته است.

به گفته پورتر، این رویدادها همراه با تلاش‌های صندوق اقدام ساتوشی، پتانسیل تأثیرگذاری قابل توجهی بر قیمت و پذیرش بیت‌کوین را دارند.

برنامه ساتوشی برای ایجاد ایالات متحده به عنوان رهبر جهانی بیت کوین

صندوق اقدام ساتوشی، یک سازمان غیرانتفاعی که به اطلاع‌رسانی به سیاست‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها در مورد بیت‌کوین اختصاص دارد، به طور فعال داستان اطراف ارز دیجیتال پیشرو در جهان را تغییر داده است.

هدف این صندوق، ترویج “هایپر-بیت کوینی شدن” است، اصطلاحی که برای توصیف پذیرش گسترده بیت‌کوین به عنوان یک ارز جهانی ابداع شده است.

یکی از اهداف اولیه صندوق اقدام ساتوشی، حمایت از تصویب قوانین حمایت از بیت‌کوین در ۱۰ ایالت مختلف ایالات متحده تا سال ۲۰۲۴ است. به نظر پورتر، این قوانین پیشنهادی از حقوق افراد برای نگهداری و استخراج بیت‌کوین محافظت می‌کند و ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در پذیرش و استخراج بیت‌کوین قرار می‌دهد.

پورتر آینده‌ای را پیش‌بینی می‌کند که در آن قوانین دوحزبی به بیت‌کوین قدرت می‌بخشد و رشد صنعت دارایی دیجیتال در حال ظهور را تقویت می‌کند.

تحولات اخیر در اکوسیستم بیت‌کوین، خوش بینی پورتر را بیشتر تقویت می‌کند. رویداد نصف شدن تقریباً هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد و پیش‌بینی می‌شود که نرخ ایجاد بیت‌کوین‌های جدید را کاهش دهد و به طور بالقوه منجر به افزایش کمیاب و فشار صعودی قیمت شود.

علاوه بر این، تصویب مدت‌ها انتظار ETF بیت‌کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) پتانسیل جذب سرمایه‌گذاران نهادی و تسهیل پذیرش جریان اصلی را دارد.

مسیر BTC به سمت ارتفاعات جدید

چارلز ادواردز، کارشناس معروف ارزهای دیجیتال، به جسارت اعلام کرده که انحلال اخیر ترس، عدم اطمینانی و شک (FUD) در بازار کریپتو، راه را برای بازگشت قیمت‌های قابل توجهی هموار خواهد کرد.

ادواردز معتقد است که اوج تحولات اخیر، به ویژه اخبار مربوط به Binance، منابع FUD انباشته شده در دو سال گذشته را حذف خواهد کرد.

بازار با وحشت ناشی از عناوین مرتبط با واژه “مجرم” در مورد ارزهای رمزنگاری مواجه شده است. با این حال، ادواردز پیشنهاد می‌کند که اخبار اخیر مربوط به Binance باید بیشتر به عنوان یک تسویه حساب به جای یک رویداد مضر تلقی شود.

ادواردز خاطرنشان می‌کند که پنج سال پیش، صرافی‌ها با قوانین شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) مطابقت نداشتند، در حالی که اکنون این شیوه‌ها را اجرا کرده‌اند. در نتیجه، ادواردز بر این باور است که FUD ماندگار پیرامون Binance در نهایت می‌تواند بازیابی شود.

با نگاهی به آینده، ادواردز چندین کاتالیزور مثبت در آینده بیت‌کوین را برجسته می‌کند. این موارد شامل تایید بالقوه ETF ها، رویداد نصف شدن بیت‌کوین، انتظارات نرخ بهره پایین تر، و احتمال رکودی که منجر به افزایش تسهیلات کمی می‌شود (QE) است.

ادواردز با تصور “بمب اتمی نقدینگی بیت‌کوین” در انتظار انفجار به پایان می‌رسد. با حذف FUD و یک سری محرک‌های مثبت همسویی، بازار برای یک بازگشت قابل توجه آماده است.

انتظار می‌رود همگرایی تأییدیه‌های ETF، رویداد نصف شدن، سیاست‌های پولی تطبیقی ​​و یک رکود بالقوه، بیت‌کوین را به ارتفاعات جدیدی سوق دهد.

افزایش قیمت بیت کوین در راه است: پیش بینی جسورانه مدیر عامل به 10 ایالت ایالات متحده اشاره می کند که قوانین طرفدار BTC را در سال 2024 تصویب می کنند


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده