آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت کوین از سقوط خود جلوگیری می کند اما تا کی؟!📶

بیت کوین از سقوط خود جلوگیری می کند اما تا کی؟!

بیت کوین از سقوط خود جلوگیری می کند اما تا کی؟!📶

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین، با کاهش ضرر، به بالای ۳۷۷۵۰ دلار افتاده است. این ارز دیجیتال توانست سرعت خود را افزایش دهد، اما هنوز هم در تلاش است تا منطقه مقاومت ۳۸۵۰۰ دلاری را متلاشی کند.

در حال حاضر، بیت کوین دوباره با مقاومت سنگینی در نزدیکی منطقه ۳۸۵۰۰ دلار مواجه است. قیمت بالای ۳۷۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (اطلاعات از Kraken)، خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۳۷۲۵۰ دلار شکسته شده است.

این جفت در تلاش است تا مقاومت ۳۸۵۰۰ دلاری را متغیر کند و سود را اصلاح کند. با این وجود، قیمت بیت کوین در حال افزایش است و مجدداً از منطقه پشتیبانی ۳۶۷۲۰ دلار بازدید کرده است. این ارز موفق شده است از سقوط جلوگیری کرده و حرکتی به سمت بالا از سطح ۳۷۰۰۰ دلار آغاز کند.

در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، با شکست خط روند نزولی اصلی در بالای خط، مقاومت نزدیک به ۳۷۲۵۰ دلار شکسته شده است. این ارز به بالای مقاومت ۳۷۷۵۰ دلاری صعود کرده است، اما خرس‌ها هنوز هم در نزدیکی مقاومت ۳۸۵۰۰ دلاری فعال هستند.

قیمت نزدیک به ۳۸۳۹۰ دلار تشکیل یافته و در حال حاضر در حال تصحیح سود است. حرکتی به سمت پایین به سمت سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی از ۳۶,۷۲۰ دلار به ۳۸,۳۹۰ دلار انجام شده است.

در حال حاضر، بیت کوین با معامله بالای ۳۷۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در جریان است. در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۸۲۰۰ دلار وجود دارد. اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۳۸۴۰۰ دلار در حال شکل گیری است، و مقاومت اصلی در حال حاضر نزدیک به سطح ۳۸۵۰۰ دلار قرار دارد. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۳۸۵۰۰ دلاری ممکن است باعث افزایش قیمت به شدت شود.

قیمت بیت کوین از سقوط جلوگیری می کند اما آیا گاوها می توانند این مانع بزرگ را برطرف کنند؟

مقاومت کلیدی بعدی ممکن است به نزدیکی ۳۹۲۰۰ دلار برسد، که اگر بیت کوین از آن عبور کند، ممکن است به سطح ۳۹۵۰۰ دلار افزایش یابد. هر افزایش بیشتر ممکن است این ارز دیجیتال را به سمت مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری هدایت کند.

در صورتی که بیت کوین نتواند از ناحیه مقاومت ۳۸۴۰۰ دلاری بالاتر بروید، ممکن است یک کاهش دیگر آغاز شود. سطح پشتیبانی فوری در مسیر نزولی نزدیک به ۳۷۶۰۰ دلار قرار دارد.

پشتیبانی اصلی بعدی در سطح ۳۷۵۰۰ دلار یا سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی از ۳۶۷۲۰ دلار تا ۳۸۳۹۰ دلار قرار دارد. اگر قیمت به زیر ۳۷۵۰۰ دلار برود، خطر نزولات بیشتر وجود دارد و در این صورت، قیمت ممکن است به سرعت به سمت حمایت ۳۶۷۲۰ دلار کاهش یابد.

نشانگرهای فنی نیز نشان می‌دهند:

– MACD ساعتی در حال از دست دادن سرعت در منطقه صعودی است.
– RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) برای BTC/USD در حالت بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی در سطح ۳۷۶۰۰ دلار و به دنبال آن ۳۷۵۰۰ دلار و سطوح مقاومت اصلی در سطح ۳۸۴۰۰ دلار، ۳۸۵۰۰ دلار و ۳۹۲۰۰ دلار قرار دارند.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده