آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا بیت‌کوین قبل از افزایش مجدد در معرض خطر قرار دارد؟

آیا بیت‌کوین قبل از افزایش مجدد در معرض خطر قرار دارد؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین در تلاش است تا بالاتر از مقاومت ۶۸۰۰۰ دلار قرار گیرد. بیت کوین اکنون در حال تجمیع است و ممکن است به سمت منطقه پشتیبانی ۶۳۴۰۰ دلار کاهش یابد.

  • قیمت بیت کوین در حال تلاش برای افزایش سرعت برای افزایش بیشتر از قیمت های جدید است.
  • قیمت بالای ۶۵۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند نزولی کوتاه مدت با مقاومت نزدیک به ۶۷۰۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) در حال شکل گیری است.
  • این جفت می‌تواند ضررهای خود را افزایش دهد و به منطقه پشتیبانی ۶۳,۴۰۰ دلاری بازگردد.

قیمت بیت کوین با موانعی مواجه است

قیمت بیت کوین از بالاترین رکورد جدید ۶۹۲۱۸ دلار شروع به کاهش شدید کرد. بیت کوین قبل از کاهش ضرر به ۵۹۱۵۰ دلار سقوط کرد. دوباره به بالای ۶۵۰۰۰ دلار رسید، اما خرس‌ها اکنون از قیمت‌های صعودی بیشتری بالاتر از سطح ۶۷۵۰۰ دلار محافظت می‌کنند.

بالا در ۶۷۶۳۵ دلار تشکیل شد و قیمت اکنون در حال تثبیت است. این ارز بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیب اصلاحی حرکت صعودی از ۵۹,۱۵۰ دلار به سمت بالای ۶۷,۶۳۵ دلار معامله می شود.

بیت کوین همچنان بالای ۶۵۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۶۷۰۰۰ دلار است. همچنین یک خط روند نزولی کوتاه مدت با مقاومت نزدیک به ۶۷۰۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD شکل می گیرد.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

 

مقاومت کلیدی بعدی می تواند ۶۸۰۰۰ دلار باشد که بالاتر از آن قیمت می تواند به سمت منطقه مقاومت ۶۹۲۰۰ دلار افزایش یابد. اگر حرکت واضحی در بالای منطقه مقاومت ۶۹۲۰۰ دلار وجود داشته باشد، قیمت می تواند به سمت سطح ۷۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. هر سود بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۷۲۰۰۰ دلار برساند.

یک کاهش دیگر در BTC؟

اگر بیت کوین نتواند از ناحیه مقاومت ۶۷۰۰۰ دلاری بالا برود، می تواند یک اصلاح نزولی دیگر را آغاز کند. پشتیبانی فوری در نزولی نزدیک به سطح ۶۶۶۵۰ دلار است.

اولین پشتیبانی اصلی ۶۵۰۰۰ دلار است. در صورت بسته شدن به زیر ۶۵۰۰۰ دلار، قیمت می تواند یک عقب نشینی مناسب به سمت سطح ۵۰% فیب اصلاحی حرکت رو به بالا از نوسان ۵۹۱۵۰ دلار به بالاترین ۶۷۶۳۵ دلار در ۶۳۴۰۰ دلار آغاز کند. هر ضرر بیشتر ممکن است قیمت را به سمت منطقه پشتیبانی ۶۲۵۰۰ دلاری سوق دهد.

نشانگرهای فنی:

MACD ساعتی – MACD اکنون در منطقه نزولی سرعت می‌گیرد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای BTC/USD اکنون نزدیک به سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی اصلی – ۶۵۰۰۰ دلار و به دنبال آن ۶۳۴۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی – ۶۷۰۰۰ دلار، ۶۸۰۰۰ دلار و ۶۹۲۰۰ دلار.

منبع: newsbtc.com


تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده