آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پس از دستیابی به ATH جدید با مبلغ ۶۵۰۰۰ دلار، بیت کوین سقوط کرده و بیش از ۶۷۰ میلیون دلار در انحلال ایجاد کرد!

پس از دستیابی به ATH جدید با مبلغ ۶۵۰۰۰ دلار، بیت کوین سقوط کرده و بیش از ۶۷۰ میلیون دلار در انحلال ایجاد کرد!

به گزارش زوم ارز، بیت‌کوین پس از یک فتیله کوتاه به بالای ۶۹۰۰۰ دلار در روز سه‌شنبه، در یک فروش انبوه به ۶۵۰۰۰ دلار کاهش یافت و بالاترین رکورد قبلی دارایی را به دلار آمریکا تحت الشعاع قرار داد.

فروش بیش از ۶۷۰ میلیون دلار در انحلال بازار کریپتو ایجاد کرده است – از جمله ۳۸۸ میلیون دلار در لانگ و ۲۸۶ میلیون دلار در شورت.

  • طبق گزارش Coinglass، ۱۹۸۵۷۷ معامله گر در ۲۴ ساعت گذشته منحل شده اند. بزرگترین انحلال در معامله BTC/USDT در Binance به مبلغ ۸.۲۳ ​​میلیون دلار بود.
  • حدود ۲۰۱ میلیون دلار نقدینگی بر معاملات بیت کوین تأثیر گذاشت، در حالی که ۱۱۰ میلیون دلار دیگر بر معاملات ETH تأثیر گذاشت. تقریباً ۶۶ میلیون دلار در معاملات memecoin هایی مانند DOGE و SHIB نقد شد.
  • اندکی پس از باز شدن بازارها در روز سه شنبه، بیت کوین ادعا کرد که بالاترین رکورد جدید خود را بالای ۶۹۲۰۰ دلار ثبت کرده است.
  • رویداد بسیار مورد انتظار الگوی تاریخی بیت کوین را شکست که در آن سکه تنها پس از یک بازار نزولی چندین ماه پس از رویداد دوره‌ای “نصف کردن” خود – که تا ماه آینده رخ نمی‌دهد – اوج‌های جدید را شکست.
  • ویجی بویاپاتی، نویسنده کتاب «مورد صعودی برای بیت‌کوین»، روز سه‌شنبه گفت که «کاملاً طبیعی» و از نظر تاریخی سابقه عقب‌نشینی بیت‌کوین پس از ادعای یک رکورد جدید در تاریخ است.

بویاپاتی در پستی به X نوشت: «فروشندگان بزرگ از پیش‌بینی لحظه استفاده می‌کنند تا وارد یک لحظه نقدینگی بالا شوند.» مهم است که دیوار روانی شکسته شده و کشف قیمت واقعی در نهایت آغاز خواهد شد.

منبع: cryptopotato.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده