آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Ordinals درآمد ماینرهای بیت کوین را در ۱۰ روز به ۳۰ میلیون دلار افزایش می دهد!!🚦

بیت کوین Ordinals درآمد ماینرها را در ۱۰ روز به ۳۰ میلیون دلار افزایش می دهد

Ordinals درآمد ماینرهای بیت کوین را در ۱۰ روز به ۳۰ میلیون دلار افزایش می دهد!!🚦

به گزارش زوم ارز، با تجدید حیات Ordinals Inscriptions، ماینرهای بیت‌کوین در ده روز اول این ماه تا حدود ۳۰ میلیون دلار کارمزد تراکنش را به دست آورده‌اند. در این مدت، میانگین کارمزد تراکنش‌ها در شبکه بیت‌کوین به بالاترین سطح قبلی بازگشت و بر اساس داده‌های Bitinfocharts در تاریخ ۹ نوامبر به ۱۵.۸۶ دلار رسید.

هزینه تراکنش های معمولی بیت کوین

به گزارش داده‌های منتشر شده توسط TheMinerMag، ماینرهای بیت‌کوین تاکنون در این ماه حدود ۸۳۰ بیت‌کوین را در قالب کارمزد تراکنش جمع‌آوری کرده‌اند که ارزش آن به ۳۰.۷ میلیون دلار می‌رسد. این مقدار نشان‌دهنده ۹ درصد از پاداش ماهانه ماینرهای بیت‌کوین است و بالاترین درصد در ماه را تشکیل می‌دهد.

به عنوان مثال، در تاریخ ۱۰ نوامبر، Blockchain.com اعلام کرده است که ماینرهای بیت‌کوین تنها در یک روز موفق به جلب ۱.۳ میلیون دلار کارمزد تراکنش شده‌اند. TheMinerMag تصور می‌کند که اگر این روند ادامه داشته باشد، درآمد ماهانه ماینرهای بیت‌کوین می‌تواند به دومین بالاترین درآمد در سال ۲۰۲۳ تبدیل شود.

در حال حاضر، دارایی‌های مانند NFT بیت‌کوین به عنوان نوشته‌های ترتیبی عمل می‌کنند و دارایی‌هایی را نشان می‌دهند که در یک ساتوشی (کوچک‌ترین واحد بیت‌کوین) ثبت شده‌اند. این دارایی‌ها از اوایل امسال توجه زیادی جلب کرده و به افزایش فعالیت در شبکه کمک کرده‌اند.

همین سناریو در حال حاضر توسط فهرست Ordinals (ORDI) بایننس تقویت شده است. این اقدام باعث جلب توجه دوباره به دسته دارایی‌ها شده است، زیرا بایننس بیش از ۵۰ درصد از حجم معاملات بازار ارزهای دیجیتال را کنترل می‌کند.

استخراج‌کنندگان بیت‌کوین با تبدیل بیت‌کوین به پول نقد، از افزایش درآمد استخراج و افزایش قیمت‌ها سود می‌برند. علی مارتینز، رئیس جهانی اخبار BeInCrypto، اعلام کرده است که از اواخر اکتبر، ماینرها بیش از ۵۰۰۰ بیت‌کوین (تقریباً ۱۷۵ میلیون دلار) را نقد کرده‌اند.

تایید این داده‌ها توسط گلاسنود، نشان‌دهنده کاهش قابل توجه در دارایی بیت‌کوین تمام ماینرها از تاریخ ۲۳ اکتبر (که به ۱.۸۳۳ میلیون می‌رسید) تا تاریخ ۷ نوامبر (که به ۱.۸۲۹ میلیون کاهش یافت)، می‌باشد.

منبع: beincrypto.com< /a>

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده