لایت فارکس

نظر تحلیلگر کهنه کار بیت کوین: “موسسات فقط در صورت ارائه شفافیت مقرراتی بیت کوین را خریداری خواهند کرد”

نظر تحلیلگر کهنه کار بیت کوین: “موسسات فقط در صورت ارائه شفافیت مقرراتی بیت کوین را خریداری خواهند کرد”

نظر تحلیلگر کهنه کار بیت کوین: “موسسات فقط در صورت ارائه شفافیت مقرراتی بیت کوین را خریداری خواهند کرد”

به گزارش زوم ارز، بیت کوین (BTC) در پنجشنبه شب هفته گذشته افت شدیدی تا ۹ درصد را تجربه کرد.

با این حال، صورتجلسه FED اعلام شد و برخی تحلیلگران آن را جنگ طلبانه تفسیر کردند.

نرخ‌های بهره بالاتر، نرخ‌های واقعی را نیز افزایش می‌دهند، که نرخ‌های اسمی تعدیل‌شده برای تورم هستند. نرخ های واقعی منعکس کننده هزینه واقعی استقراض و وام است و تأثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال دارد.

مارک کانرز، رئیس تحقیقات مدیر صندوق سرمایه گذاری کانادایی ۳iQ، در بیانیه ای گفت که در صورت بالا ماندن نرخ های واقعی، نوسانات بیت کوین ادامه خواهد داشت.

کانرز اضافه کرد که این یک “پاکسازی سالم” برخی از مازاد در بازار ارزهای دیجیتال است، یادآوری این که نقدینگی هنوز کمیاب است و بازار ارزهای دیجیتال هنوز نیاز به مقررات دارد. او گفت کریپتو نیاز به وضوح نظارتی دارد تا خریداران نهادی بتوانند وارد صنعت شوند و ثبات و نقدینگی را فراهم کنند.

این تحلیلگر وضعیت را با بازار بدهی پربازده مقایسه کرد که در دهه ۱۹۸۰ به خودی خود مشکلاتی داشت اما در نهایت به یک دارایی کلیدی برای بسیاری از سرمایه گذاران تبدیل شد:

“اگر شفافیت نظارتی به دست آوریم و اطمینان حاصل کنیم که موسسات فقط می توانند خرید کنند، در آن صورت وقتی ۱۰٪ یا ۱۵٪ کاهش می یابد، مؤسسات دارایی های ۱٪ تا ۲٪ خود را در بیت کوین در برابر سهام نمی فروشند، آنها بیشتر اضافه می کنند.”

او همچنین گفت که داشتن شرکت‌هایی با چشم‌انداز بلندمدت به بیت‌کوین، بازار متعادل‌تری را تضمین می‌کند که در آن فشار فروش با خرید تقاضا برآورده می‌شود:

«وقتی بیت کوین بالا می رود، به افرادی که آن را می خرند فروخته می شود. این یک اکوسیستم با عملکرد سالم است.”

با این حال، به گفته این تحلیلگر، شرکت های نهادی تمایلی به ورود به فضای رمزنگاری تا زمانی که مسائل نظارتی حل نشود، ندارند.

به گفته کانرز، به همین دلیل است که برنامه های اخیر برای ETF های BTC توسط BlackRock، Fidelity و دیگران بسیار مهم هستند. این تحلیلگر در پایان گفت: “تا زمانی که این مشکل حل نشود، سرمایه نمی تواند وارد صنعت شود تا به جذب این شوک کمک کند.”

 


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده