آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بهره باز بیت کوین از اوج سال ۲۰۲۱ پیشی گرفت و به ۳۴ میلیارد دلار رسید!

بهره باز بیت کوین از اوج سال ۲۰۲۱ پیشی گرفت و به ۳۴ میلیارد دلار رسید!

به گزارش زوم ارز، بهره باز بیت کوین نشان دهنده توقعات سرمایه گذاران از افزایش قیمت بود، اما یک شرکت تحلیلی درباره جریان های خالص نقدی ETF تاریخی احتمالی اصلاح بازار حرف زد.

براساس SoSo Value، سود بازار آتی بیت کوین در تاریخ ۱۳ مارس به بالاترین مقدار تاریخ  ۳۳.۹ میلیارد دلار رسید، زیرا این ارز رمزنگاری شده دیگری ایجاد کرد. لحظه مهمی برای دارایی‌های قرارداد BTC روی داد که دارایی ۱.۴ تریلیون دلاری به قیمت ۷۳۶۳۷ دلار به ازای هر CoinMarketCap رسید.

موقعیت‌های قرارداد BTC از اوج قبلی ۲۳ میلیارد دلاری ثبت شده در دوره صعودی در نوامبر ۲۰۲۱ جهش کرد. SoSo Value اشاره کرد که نرخ سرمایه در صرافی‌های بزرگی مانند Binance نیز به بالاترین سطح از اوایل سال گذشته رسیده است. این استارت‌آپ با در نظر گرفتن حرکت بازارهای ارزهای دیجیتال در این اوج‌های جدید، احتیاط را توصیه کرد.

“نرخ‌های تامین مالی بالا نشان دهنده خطرات احتمالی برای سرمایه گذاران است. به همین ترتیب، صندوق‌های ETF بیت کوین نیز شاهد جریان خالص ورودی یک روزه بوده اند.”

داده‌های Spot BTC ETF نشان داد که بیش از ۱ میلیارد دلار جریان خالص توسط ۹ صادرکننده در ۱۲ مارس جمع‌آوری شده است. ETF iShares BTC BlackRock  دوباره پیشتاز شد و ۸۴۸ میلیون دلار برای بالاترین جریان خالص ورودی یک روزه خود جذب کرد.

GBTCGrayscale کمتر از ۸۰ میلیون دلار خروج خالص داشت و بیش از ۱۱ میلیارد دلار در سه ماه کاهش یافت.

Saylor: بیت کوین آخرین بازی است

مایکل سیلر، مدیرعامل شرکت MicroStrategy، دیدگاه خود را درباره بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال برتر و دارایی دیجیتال نهایی به‌روز کرده‌است. وقتی از سایلر پرسیده شد که بازی آخر MicroStrategy با کریپتو چیست، او مجدداً برنامه خرید بیت کوین بیشتر را تا زمانی که ممکن است و هرگز فروش نکند، تکرار کرد.

سایلر پیش‌بینی کرد که بیشتر از ثروت ۹۰۰ تریلیون دلاری جهان سرانجام به بیت کوین تسلیم خواهد شد زیرا شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران بیشتری برای حفظ سرمایه بهینه به حوزه دیجیتال مهاجرت می‌کنند.

MicroStrategy یکی از بزرگ‌ترین دارندگان بیت کوین است که دارای ۲۰۵۰۰۰ پشته بیت کوین به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد دلار است. طبق گزارش Google Finance، سهام این شرکت نرم افزاری از سال تا به امروز ۱۵۷ درصد رشد کرده و از شاخص S&P 500 بهتر عمل کرده است.


منبع: crypto.news


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده