آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نزدیک شدن بیت کوین به «منطقه هدف»؟!💎

نزدیک شدن بیت کوین به «منطقه هدف»؟!

نزدیک شدن بیت کوین به «منطقه هدف»؟!💎

به گزارش زوم ارز، بیت کوین (BTC) در حال نزدیک شدن به یک سطح اصلاحی اساسی فیبوناچی است که می تواند به عنوان بالاترین سطح “پیش از نصف شدن” تلقی شود.

به گفته تاجر معروف رسانه‌های اجتماعی با نام Titan of Crypto، که در تاریخ ۱۹ نوامبر پیش‌بینی کرده است، قیمت بیت کوین (BTC) قبل از نصف شدن به میزان ۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

معامله‌گر: ۳۹۰۰۰ دلار پیش از نصف کردن کف محدوده هدف قیمت بیت کوین است

بیت کوین (BTC) با مقاومت سختی مواجه است که به مرز ۴۰,۰۰۰ دلار باز می‌گردد و چندین تلاش برای شکستن آن در هفته‌های گذشته ناکام مانده است.

به گزارش کوین تلگراف، منطقه زیرین نیز برای سودآوری کل بازار اهمیت دارد و ۳۹,۰۰۰ دلار احتمالاً نقطه حیاتی برای کسانی است که در بازار صعودی سال ۲۰۲۱ خریداری کرده‌اند.

Titan of Crypto همچنین ۳۹,۰۰۰ دلار را به عنوان یک مرز حیاتی عنوان کرده و این بار به عنوان پایانی که BTC/USD باید قبل از وقوع نصف شدن یارانه بلوک آوریل ۲۰۲۴ به آن برسد.

او به مشترکین خود گفت: “رالی قبل از هالوینگ که یک سال پیش به شما گفتم، در حال نزدیک شدن به منطقه هدف خود بین ۳۹ تا ۵۰ هزار دلار است.”

این به‌روزرسانی به یک پست اصلی ارتباط داشت که در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شده بود، زمانی که بیت‌کوین هنوز در حال آماده‌سازی برای بازگشت از پایین‌ترین سطح دو ساله ۱۵,۶۰۰ دلاری خود بود.

در ادامه، Titan of Crypto از سطوح اصلاح فیبوناچی برای پیش‌بینی اوج قبل از نصف شدن تا ۵۰,۰۰۰ دلار استفاده کرد – در آن زمان افزایش ۲۲۰٪ را به ثبت رساند.

«هر چرخه BTC قبل از نصف شدن، یک رالی داشت. این افزایش‌ها در ناحیه اصلاح فیبوناچی ۶۱.۸٪ تا ۷۸.۶٪ بودند،» به عنوان بخشی از تفسیر در آن زمان ذکر شد.

بیت کوین به «منطقه هدف» قبل از نصف شدن به قیمت 50 هزار دلار بیت کوین نزدیک می شود

اجماع در مورد صعود بیت کوین بیشتر می شود

Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی DecenTrader، علیرغم ادامه احتمال کاهش قیمت بیت‌کوین از حالا تا آن زمان، همچنان به ارائه احتمالی در حدود ۴۶,۰۰۰ دلار برای ادامه قیمت BTC اشاره می‌کند.

اما تصاویری که پس از نصف شدن ممکن است رخ دهد، برای بسیاری سوال‌برانگیزتر است و پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که قیمت ممکن است به ۱۳۰,۰۰۰ دلار یا حتی بیشتر تا پایان سال ۲۰۲۵ افزایش یابد.

همزمان با این مسائل، ۳۰,۹۰۰ دلار به‌عنوان یک سطح حداقلی برای احتمال اصلاح بیت‌کوین مطرح شده است. برخی ارائه می‌دهند که این حرکت به سمت پایین ممکن است برای آزمایش پایداری، صحت، و همچنین تطابق با بخش کلاسیک الگوهای صعودی بازار بیت‌کوین انجام شود.

در حال حاضر، جفت ارزی BTC/USD با قیمت ۳۶,۵۰۰ دلار براساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView معامله می‌شود که در طول آخرین هفته به‌صورت جانبی جلب توجه کرده است.

بیت کوین به «منطقه هدف» قبل از نصف شدن به قیمت 50 هزار دلار بیت کوین نزدیک می شود


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها