آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر کوین سونسون: بیت کوین تنها چند ماه تا بالاترین سطح تاریخی فاصله دارد!😯

تحلیلگر کوین سونسون: بیت کوین تنها چند ماه تا بالاترین سطح تاریخی فاصله دارد!

به گزارش زوم ارز، کوین سونسون، یک تحلیلگر و معامله‌گر ارزهای دیجیتال، به پیش‌بینی مسیر آینده بیت کوین  در هفته‌ها و ماه‌های آینده می‌پردازد.

سونسون اعلام می‌کند که شاخص S&P 500، که عملکرد ۵۰۰ شرکت بزرگ فهرست شده در ایالات متحده را نمایش می‌دهد، در گذشته به عنوان یک پیشرو عمل کرده است. او به ۷۱۳۰۰ عضو اشتراکی در کانال یوتیوب خود می‌گوید که بیت کوین در آستانه رسیدن به بالاترین سطح تاریخی قرار دارد.

وی می‌افزاید: “S&P همیشه بیت کوین را در بالاترین رکوردهای تاریخ پیشروی قرار داده است و این یک نشانه خوب است، زیرا بیت کوین هنوز حدود ۴۰ درصد کمتر از بالاترین رکورد خود قرار دارد و S&P تقریباً به بالاترین حد خود نزدیک است.”

سونسون می‌گوید: “با نگاهی به گذشته، در نیمه دوم سال ۲۰۱۶، S&P ۵۰۰ بالاترین رکورد خود را در نیمه دوم سال ثبت کرد و حدود هفت ماه بعد، بیت کوین به بالاترین حد خود رسید. این تفاوت حدود هفت ماه بود.”

وی ادامه می‌دهد: “و در سومین هاوینگ در سال ۲۰۲۰، که آخرین هاوینگ بود، S&P بالاترین رکورد خود را شکست و حدود چهار ماه بعد، بیت کوین بالاترین رکورد خود را شکست.”

منبع: کوین سونسون/یوتیوب
منبع: کوین سونسون/یوتیوب

 

کوین سونسون بیان می‌کند که در صورتی که شاخص S&P 500 به زیر بالاترین رکورد خود، یعنی ۴۷۹۶ واحد در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۲، برسد، احتمالاً بیت کوین در کمتر از نیم سال دیگر، تقریباً در چهار ماه آینده، به بالاترین سطح تاریخی خود نزدیک می‌شود.

وی توضیح می‌دهد: “بنابراین، اگر S&P به بالاترین حد خود برسد، بیت کوین احتمالاً در فاصله چند ماه دیگر به همین ارتفاع خواهد رسید و وارد بازار صعودی خواهد شد. این حداقل چیزی است که تاریخ به ما نشان می‌دهد.”

در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با قیمت ۴۱,۴۲۵ دلار در حال معامله است.


منبع: dailyhodl.com-بیشترین

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده