آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا بیت کوین به قیمت بالاتری می‌رسد؟

آیا بیت کوین به قیمت بالاتری می‌رسد؟

آیا بیت کوین به قیمت بالاتری می‌رسد؟

به گزارش زوم ارز، بیت کوین، ارز مورد توجهی در دنیای رمزارزها است. برخی از کارشناسان معتقدند که این رمزارز به قدرت خود در افزایش قیمت‌ها ادامه خواهد داد.

با توجه به داده‌های CoinGecko، قیمت بیت کوین در حال حاضر ۷۲،۸۸۰ دلار است و این رشد قیمتی همچنان ادامه دارد. به تازگی، قیمت بیت کوین به بیشتر از ۷۳،۶۰۰ دلار رسیده است.

اخبار جدید در خصوص ETF بیت کوین نشان می‌دهند که این رمزارز به دلیل جذابیت برای سرمایه‌گذاران سنتی، بازاری نو و بی‌سابقه راه انداخته است. ادعا می‌شود که بیت کوین در حال حاضر در مرحله کشف قیمت قرار دارد و در حال تعیین قلمرو جدید قیمتی است.

تا کجا می‌تواند این رشد ادامه یابد؟ به گفته‌های تحلیلگران معتبر، زمینه برای رشد این رمزارز هنوز فراهم است و صرفه قیمتی آن بستگی به تحلیل‌ها و مدل‌های مختلف است. باند ارزش‌گذاری بیت کوین تا به اینجا اعلام کرده که ارزش چرخه بالای بیت کوین معادل ۱۷۰،۰۰۰ دلار است.

آیا بیت کوین به ۱۷۰،۰۰۰ دلار می‌رسد؟ تحلیلگران معتبر دیگر نیز ادعاهای مشابهی دارند، با این تفاوت که ممکن است به اندازه‌ای بالاتر یا پایین‌تر از این مقدار باشد. بر اساس تحقیقات انجام شده، برخی تحلیلگران به این نتیجه رسیده‌اند که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱۵۰،۰۰۰ دلار می‌رسد.

تحلیلگران شرکت سرمایه‌گذاری جهانی AllianceBernstein نیز اظهارات مشابهی دارند و اعتقاد دارند که با موفقیت‌های بزرگی که بیت کوین به دست آورده است، این رمزارز به رشد خود ادامه خواهد داد.

در حال حاضر سرمایه‌گذاری‌های دولتی هنوز در معرض ETF‌های جدید قرار نگرفته‌اند. اما زمانی که این اتفاق بیفتد، سرمایه‌گذاری بیشتری وارد این فضا خواهد شد. همچنین، در ماه آوریل، بیت‌کوین تغییراتی مهمی را تجربه خواهد کرد، یعنی “نصف شدن”. این رویداد که تقریباً هر چهار سال یکبار رخ می‌دهد، منجر به کاهش نصفی پاداش‌های دریافتی ماینرها می‌شود. این امر باعث می‌شود که ماینرها برای ایمن نگه داشتن شبکه و استخراج سکه‌های جدید با استفاده از دکل‌های کامپیوتری، مجبور به تلاش بیشتر شوند.

همچنین، همانطور که تحلیل‌گران قبلاً اشاره کرده بودند، نصف شدن بیت‌کوین ممکن است اثرات مثبتی داشته باشد زیرا نرخ استخراج سکه‌های جدید کاهش می‌یابد و احتمال قیمت‌های بالاتری برای بیت‌کوین ایجاد می‌شود. از سوی دیگر، بعد از هر نصف شدن، به طور معمول نیز قیمت دارایی به شدت افزایش می‌یابد.

با توجه به تأثیرات چندگانه مانند نصف شدن بیت‌کوین و انتخابات ریاست‌جمهوری در ایالات متحده، برخی تحلیل‌گران معتقدند که قیمت بیت‌کوین ممکن است به طور چشمگیری افزایش یابد. با این وجود، همچنان تنها می‌توانیم حدس بزنیم و نه اطمینان داشته باشیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.به نظر می رسد که “شما می توانید حدس بزنید—همانطور که همه واقعاً می‌خواهند انجام دهند—و همینطور است.”


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده