اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

2021 سال طلایی بیت کوین

2021، سال طلایی بیت کوین

به گزارش زوم ارز، سال 2021 را می‌توان سال سختی برای ارز های فیات در نظر گرفت چرا که برخی از کشور ها وارد بحران تورم شدند و ایالات متحده نیز دچار این بحران گردیده و نرخ تورم در این کشور به بیشترین مقدار خود طی 40 سال اخیر یعنی 6.2 درصد رسیده و البته شاید بتوان گفت این موضوع را طرفداران ارز های دیجیتال حس نکردند چرا که بسیاری از رمز ارز ها دچار رشد شدید شدند و البته بیسیاری نیز بر این باور هستند که هرچه تورم بالاتر برود، بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال شرایط بهتری را تجربه می‌کنند.

گسست بین عقل و سیاست، بین حقیقت و تبلیغات، هرگز بزرگتر از سال 2021 نبوده و در نتیجه اهمیت بیت کوین نیز هرگز به اندازه هم اکنون آشکار نبوده است.

بیت کوین سال را با قیمت 29 هزار دلار آغاز کرد و تا سطح 64 هزار دلار افزایش یافت و سپس به سطح 29 هزار دلار بازگشت و پس از آن دچار رشد شدیم و بیت کوین اوج قیمت جدید خود را در سطح 69 هزار دلار ثبت کرد و حالا در زمان نگارش این خبر بیت کوین در سطح 50 هزار دلار قرار دارد و احساساتی مانند طمع و ترس باعث شد که بسیاری افراد سرمایه خود را در بازار از دست بدهند.

تعداد گره ها و کانال های شبکه لایتنینگ بیش از دو برابر شده و به تربیت از حدود 15 هزار به 31 هزار رسیده و از حدود 36 هزار به 82 هزار رسیده است و بیت کوین روز به روز رشد فراوانی را تجربه می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Bitcoin Magazine


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا