آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا بیت‌کوین با سیگنال هشدار اولیه، قادر به دو برابر شدن قیمت خواهد بود؟

آیا بیت‌کوین با سیگنال هشدار اولیه، قادر به دو برابر شدن قیمت خواهد بود؟

به گزارش زوم ارز، در سال جاری، قیمت بیت کوین به نزدیک‌ترین حد به ۵۰,۰۰۰ دلار در هر سکه رسید، اما یک فروش ناگهانی باعث متوقف شدن این رشد با یک کاهش ۱۵ درصدی شد و بازار کریپتو را به حالت یخبندان فرو برد. این عقب نشینی باعث انتشار یک سیگنال هشدار اولیه “بالا” در نمودار BTCUSD شد. با این حال، داده‌ها نشان می‌دهد که ارز دیجیتال برتر می‌تواند قبل از رسیدن به سقف واقعی خود، دو برابر شود.

ماهیگیری برای سیگنال برتر با تبدیل فیشر

هیجان‌های تبلیغاتی ETF BTC به افزایش قیمت بیت کوین از حدود ۱۵,۰۰۰ دلار به بیش از ۴۵,۰۰۰ دلار در هر سکه، که معادل یک افزایش ۳۰۰٪ است، کمک کرد. قیمت به اوج خود در ۴۹,۰۰۰ دلار رسید پس از تایید ETF، اما سپس یک رد شدید رخ داد و باعث شد قیمت بیت کوین به ۴۲,۰۰۰ دلار کاهش یابد که همچنان در حال معامله است.

اصلاح ۱۵ درصدی پس از یک صعود قابل توجه، در واقعیت غیرعادی نیست. با این حال، نشانگر ۱W Fisher Transform ممکن است یک اشاره “بالا” اولیه را نشان دهد. Fisher Transform یک ابزار است که برای تجسم بهتر افراط های قیمتی، عملکرد قیمت را صاف می‌کند و در حال حاضر به انحراف استاندارد +۶ رسیده است. این یکی از خوانش‌های افراطی‌ترین است که این ابزار در بازه زمانی ارائه کرده است.

اما مهمترین نکته این است که چگونگی رفتار شاخص فنی در چند سال گذشته بوده است. به ویژه، Fisher Transform در بازه زمانی هفتگی، به طور دقیق، توانسته است بهترین زمان را برای سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ تعیین کند، چند هفته قبل از رسیدن به انحراف استاندارد +۶.

آیا بیت کوین به زودی دو برابر می شود؟ | BTCUSD در TradingView.com
آیا بیت کوین به زودی دو برابر می شود؟ | BTCUSD در TradingView.com

 

چرا این سیگنال هشدار می تواند به معنای ATH جدید، رالی ۱۰۰% باشد

این سیگنال، به طور دقیق اولین هشدار اولیه نبود. در سال ۲۰۱۹، پس از عبور فیشر ترانسفورم از نزولی، BTCUSD قبل از رسیدن به اوج واقعی، ۸۳ درصد افزایش یافت. در سال ۲۰۲۱، قبل از رسیدن به اوج، ۱۲۲ درصد ROI بیشتر وجود داشت.

این می‌تواند به این معنی باشد که اگرچه قیمت بیت کوین می‌تواند به زودی به اوج خود برسد، اما می‌تواند ۱۰۰٪ دیگر به هزینه هر سکه اضافه شود. با ۴۲,۰۰۰ دلار برای هر سکه، این می‌تواند قیمت بیت کوین را به بالای ۸۴,۰۰۰ دلار برساند و به بالاترین حد تاریخی خود برساند.

مهم است که توجه داشته باشیم که سال ۲۰۲۱ از نظر ROI از سال ۲۰۱۹ پیشی گرفت، که این می‌تواند به افزایش بازده اشاره کند زیرا بیشتر افراد با بیت کوین آشنا شده‌اند. با درگیر شدن موسسات، مشاهده فعالیت‌های معاملاتی ETF و عوامل دیگر، هرچه که ممکن است رخ دهد.

این نمودار ابتدا در شماره ۳۲ از گزارش CoinChartist VIP با عنوان “This Time It’s Different” نشان داده شد.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده