لایت فارکس

شهردار دوستدار بیت کوین میامی از رقابت های ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد

شهردار دوستدار بیت کوین میامی از رقابت های ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد

شهردار دوستدار بیت کوین میامی از رقابت های ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد

به گزارش زوم ارز، فرانسیس سوارز، شهردار میامی از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا کناره گیری کرد و او را به اولین جمهوری خواه تبدیل کرد که از مبارزات انتخاباتی کناره گیری کرد.

سوارز پس از گذراندن کمی بیش از دو ماه در مبارزات انتخاباتی، به پیشنهاد خود برای کاخ سفید پایان داد.

سوارز بیانیه ای را در X منتشر کرد و گفت که نامزدی برای ریاست جمهوری ایالات متحده یکی از “بزرگترین افتخارات” زندگی او بود.

سوارز نوشت: “این یک امتیاز بود که در اولین مناظره هفته گذشته به حضور در صحنه با سایر نامزدها نزدیک شدم.” “در حالی که من تصمیم به تعلیق مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری گرفته ام، تعهد من برای تبدیل این کشور به کشوری بهتر برای هر آمریکایی باقی می ماند

سوارز شاید صریح ترین نامزد ریاست جمهوری جمهوری خواه در مورد ارزهای دیجیتال بود. مدیریت شهرداری او با اولین پروژه CityCoins که MiamiCoin نام داشت، دوست بود.

سوارز همچنین به بررسی ارائه بازده بیت کوین به شهروندان میامی پرداخت که در MiamiCoin سهام داشتند، که معاملات آن در آگوست ۲۰۲۱ آغاز شد. این توکن در سال گذشته بیش از ۶۱٪ از ارزش خود را بر اساس داده های CoinGecko از دست داده است.

فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس همچنین به عنوان صدایی در حزب جمهوری خواه در زمینه ارزهای دیجیتال ظاهر شده است، اگرچه نگرانی های او دقیقاً بر روی معرفی یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) متمرکز است.

در نهایت، کمپین سوارز نتوانست جذابیت زیادی کسب کند.

همانطور که سوارز در پست خود به آن اشاره کرد، تصمیم او برای تعلیق مبارزات انتخاباتی چند روز پس از آن گرفته شد که او به اشتباه فکر کرد که برای اولین مناظره مقدماتی جمهوری خواهان در ۲۳ اوت واجد شرایط شده است. او قبل از مناظره اعلام کرد که با نماینده ملی جمهوری خواه ملاقات کرده است. الزامات نظرسنجی و جمع آوری کمک های مالی کمیته.

نه نامزد، از جمله دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق که در این مناظره حضور نداشتند، واجد شرایط بودند. سوارز یکی از آنها نبود و ترامپ همچنان در نظرسنجی عمومی از مخالفانش پیشی می‌گیرد.


منبع: blockworks .co

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده