آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت Glassnode قیمت ۱۲۰ هزار دلاری را برای بیت کوین در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند!🙄

شرکت Glassnode قیمت ۱۲۰ هزار دلاری را برای بیت کوین در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند!🙄

شرکت Glassnode قیمت ۱۲۰ هزار دلاری را برای بیت کوین در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند!

به گزارش زوم ارز، بیت کوین، ارز رمزنگاری شده بزرگترین بازار، در پی کاهش هیاهو درباره ETF ها، در چهارده روز گذشته با ۹ درصد کاهش روبرو شده است.

با این وجود، بنیانگذاران شرکت Glassnode همچنان به‌طور خوشبینانه به این وضعیت نگاه می‌کنند و ادعا می‌کنند که اصلاحات اخیر در قیمت، با الگوهای تاریخی همخوانی دارد و می‌تواند بیت کوین را به ارتفاعات جدیدی رسانده و تقریباً دو برابر کند. بالاترین قیمت فعلی ۶۹۰۰۰ دلار است.

تصحیح بازار سالم؟

در آخرین تجزیه و تحلیل خود، بنیانگذاران شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین در یک پست در X، حرکت بیت کوین را به سمت پسوند فیبوناچی ۶.۶۱۸ برجسته کردند پس از اصلاح پرچم گاو نر.

آنها بین اصلاح فعلی و شرایط مشابه در بازار در اواخر سال ۲۰۱۷ و ۲۰۲۰، شباهت‌هایی را مشاهده کرده‌اند. این امر سوالی را به وجود می‌آورد: آیا تاریخ در سال ۲۰۲۴ تکرار خواهد شد و آیا بیت کوین در طول این بازار صعودی به ۶.۶۱۸ اکستنشن فیبوناچی خود می‌رسد و یک قیمت تازه را ایجاد می‌کند؟ هدف تقریباً ۱۲۰ هزار دلار است.

مطالب مرتبط: XRP Crash Fears هنگامی که نهنگ 26 میلیون توکن را پرتاب می کند، سوار می شود - جزئیات
مطالب مرتبط: XRP Crash Fears هنگامی که نهنگ ۲۶ میلیون توکن را پرتاب می کند، سوار می شود – جزئیات

“با تحلیل نمودار بالا، بنیانگذاران شرکت Glassnode نشان داده‌اند که شکست بیت کوین از سطح قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار، یک اصلاح قیمت قابل مقایسه را رقم زده است که به بالا بردن قیمت ارز دیجیتال به ۱۵,۰۰۰ دلار و پیشروی در روند صعودی خود قبل از رسیدن به ATH فعلی ۶۹۰۰۰ دلار منجر شده است.

بیت کوین پس از عبور از سطح قیمت ۲۹,۰۰۰ دلار، الگوی مشابهی را نشان داده که در تاریخ ۱۱ ژانویه به بالاترین قیمت ۲۲ ماهه، ۴۸,۹۰۰ دلار رسید. این افزایش کوتاهی پس از تأیید ETF های بیت کوین توسط SEC اتفاق افتاد.

با توجه به این تحولات، کلید مسیر آینده بیت کوین در حفظ حمایت در حدود ۴۰,۰۰۰ دلار و تثبیت بیشتر در بالای آن قرار دارد. اگر شرایط فوق در ماه‌های آینده برآورده شوند، بیت کوین پتانسیل دارد تا به پسوند فیبوناچی ۶.۶۱۸ برسد و قیمت آن را به ۱۲۰,۰۰۰ دلار افزایش دهد.”

بالاترین رکوردهای جدید برای بیت کوین انتظار می رود

مانند تجزیه و تحلیل اخیر قیمت توسط بنیانگذار شرکت Glassnode، Crypto Con، یک تحلیلگر رمزارز، نیز بر اساس الگوهای تاریخی برای ارزیابی عملکرد قیمت آینده بیت کوین اعتماد دارد. بر اساس Crypto Con، اوج میانی این دوره قیمتی بیت کوین کمی سریعتر از دوره‌های قبلی اتفاق می‌افتد، اما کندتر از دوره سوم پدیدار می‌شود.

برجسته است که این قله میانی تنها یک نمونه است که در خارج از یک قله اولیه رخ داده است، همانطور که با نقاط بنفش و زرد در نمودار ارائه شده توسط تحلیلگر نشان داده شده است.

علی‌رغم اینکه اوج سال ۲۰۱۹ یک سال زودتر از حد انتظار رخ داد، چرخه بالا همچنان در بازه زمانی معمول، به اضافه یا منهای ۲۱ روز از ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ ظاهر شد.
علی‌رغم اینکه اوج سال ۲۰۱۹ یک سال زودتر از حد انتظار رخ داد، چرخه بالا همچنان در بازه زمانی معمول، به اضافه یا منهای ۲۱ روز از ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ ظاهر شد.

 

Crypto Con تأکید می‌کند که در حال حاضر هیچ مدرکی به جز نظریه‌های پیچیده برای حمایت از مفهوم چرخه شتابدار وجود ندارد. این تحلیلگر هشدار می‌دهد که ETF‌ها احتمالاً از اصلاحات قیمت بیت کوین جلوگیری نمی‌کنند.

بعد از ۲۸ نوامبر ۲۰۲۴، Crypto Con پیش‌بینی کرده است که بیت کوین رکوردهای قیمتی جدیدی به ارزش ۹۰,۰۰۰ دلار یا حتی ۱۳۰,۰۰۰ دلار را تجربه خواهد کرد و بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی خواهد داشت.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با کاهش ۲.۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت ۴۰,۵۹۰ دلار در حال معامله است. در صورت شکستن این سطح، بیت کوین ممکن است به سطح ۳۷,۶۵۰ دلار سقوط کند، که پشتیبانی اصلی بعدی برای این ارز دیجیتال است.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده