آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

برداشت ۷۵۰ میلیون دلار بیت کوین از صرافی های کریپتو!

برداشت ۷۵۰ میلیون دلار بیت کوین از صرافی های کریپتو!

به گزارش زوم ارز، براساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای IntoTheBlock، در تاریخ ۱۴ مارس، هنگامی که بیت کوین به اوج خود رسید، مبلغ ۷۵۰ میلیون دلار بیت کوین از صرافی‌های مختلف ارزهای دیجیتال خارج شد. به طور تقریبی ۷۳۷۹۸ دلار.

IntoTheBlock اعلام کرد که بیش از ۷۵۰ میلیون دلار از بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته از مبادلات برداشت شده است که بالاترین رقم از ماه مه ۲۰۲۳ می‌باشد. صرافی‌های Bitfinex و Kraken بالای ۵۲۴ و ۱۳۰ میلیون دلار به ترتیب برای این برداشت‌ها مسئول بوده‌اند.

بیت کوین در این هفته رکورد بالاتر خود را در چهارمین دوره به ثبت رساند و احساسات را به سمت خوشی نزدیکتر کرد. طبق گفته گلس‌نود، انتقال ثروت از گروه HODLer به سفته‌بازان با افزایش قابل توجه در برداشت سود و تقاضا برای اهرم آینده، در حال انتقال بهتری است.

برداشت بیت کوین از صرافی‌ها می‌تواند به عنوان نشانه‌ای مثبت از اعتماد سرمایه‌گذاران به ارزش بلندمدت بیت کوین تلقی شود، زیرا سرمایه‌گذاران به طور مستقل تصمیم می‌گیرند دارایی‌های خود را اطمینان بخشند.

کاهش قیمت بیت کوین

بعد از رسیدن به بالاترین سطح جدید برای پنجمین بار در هفت روز گذشته، بیت کوین به زیر ۷۰۰۰۰ دلار فروپاشی کرد، زیرا سرمایه‌گذاران از دارایی‌های پرخطر در بازارهای مالی عقب نشستند.

بعد از رسیدن به بالاترین سطح ۷۳۷۹۷ دلار، بزرگترین ارز رمزنگاری شده با کاهش ۹ درصد به ۶۵۵۶۵ دلار رسید. توکن‌های دیگر نیز این الگو را دنبال کردند.

اتریوم، شیبا اینو و XRP به شدت افت کرده‌اند.

بازار سهام و ارزهای رمزپایه در ایالات متحده نیز دچار انحطاط شده است، زیرا گزارش‌های تورمی قوی نشان می‌دهد که فدرال رزرو ممکن است بخواهد نرخ بهره را کاهش دهد، حتی اگر نشانه‌های کندی در بخش‌هایی از اقتصاد وجود داشته باشد. این موضوع باعث جذابیت بیشتر ارزهای دیجیتال می‌شود.

تحلیل‌ها نشان می‌دهد که بحران بیت‌کوین به منطقه پشتیبانی بین ۶۴۷۵۰ تا ۶۶۷۰۰ دلار کشیده شده است، جایی که حدود ۳۸۲۰۰۰ آدرس با بیش از ۲۷۵۰۰۰ بیت‌کوین در آن جای داده شده‌اند.

ارز دیجیتال با مقاومت بالا بین ۷۰۱۸۰ تا ۷۱۳۴۰ دلار روبرو است، که توسط ۵۳۳۳۰۰ آدرس با مالکیت کلی ۴۳۳۰۰۰ بیت کوین تقویت شده است.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده