آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نگاهی به بازار، ETF های بیت کوین به رکورد ۷.۶ میلیارد دلاری رسیدند!😮

نگاهی به بازار، ETF های بیت کوین به رکورد ۷.۶ میلیارد دلاری رسیدند!

به گزارش زوم ارز، به گزارش بلومبرگ، ETF‌های بیت کوین در ایالات متحده همچنان ارقام شگفت‌انگیزی را منتشر می‌کنند. با بسته شدن بازار در روز چهارشنبه، مجموع حجم معاملات ETF‌ها به ۷.۶ میلیارد دلار رسید که این رقم بالاتر از رکوردهای قبلی است.

ETF بیت کوین BlackRock که با نماد IBIT معامله می‌شود، حدود ۳.۳ میلیارد دلار از این مجموع را به خود اختصاص داد. حجم معاملات ETF IBIT قبل از بسته شدن بازار رکوردهای جدیدی را شکست و تا ساعت ۱۳:۰۰ به وقت شرق آمریکا به ۲.۲ میلیارد دلار رسید.

ETF Fidelity که با نماد FBTC معامله می‌شود، حدود ۱.۴ میلیارد دلار حجم معاملات داشت. همچنین، حجم ETF Grayscale که با نماد GBTC معامله می‌شود، حدود ۱.۸ میلیارد دلار بود.

جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ، اشاره کرد که رکورد قبلی در روز راه‌اندازی بازار حجم معاملات در حدود ۴.۶ میلیارد دلار بود.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، در روز چهارشنبه گفت: “این رسماً یک دیوانگی است. امروز ETF IBIT بیشتر از مجموع دو هفته اول خود معامله کرد.”

ETF‌ها که در ژانویه تأیید شدند، تاکنون در این هفته هر روز حجم معاملات بالایی را ثبت کرده‌اند. ETF IBIT در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه رکوردهای حجمی خود را شکست و همین دیروز به ۱.۳ میلیارد دلار رسید.

بالچوناس اظهار کرد که حجم “تا حد زیادی” از تقاضای طبیعی تشکیل شده است و الگوریتمی نیست. او همچنین افزود که “سکوهای Wirehouse به طور جدی در حال بررسی اضافه کردن آنها به پلتفرم‌های خود هستند.”

گزارشی از CoinDesk نشان داد که مورگان استنلی در حال بررسی اضافه کردن ETF‌ها به پلتفرم خود است. با ارائه این گزارش، مورگان استنلی از اظهار نظر خودداری کرد.

بالچوناس ادامه داد: “آنها دوست دارند سابقه کار را ببینند و درآمدزایی کنند، اما با تقاضای مردمی چنین، بایدبه سرعت عمل کنند.”

در همین حال، قیمت بیت کوین نیز در روز چهارشنبه به بالاترین سطح خود رسید و در زمان انتشار این متن حدوداً ۶۰٬۰۰۰ دلار بود. قیمت بیت کوین ابتدا در معاملات اوایل بعدازظهر به ۶۱٬۰۰۰ دلار سقوط کرد، اما سپس به ۶۴٬۰۰۰ دلار رسید. بالاترین قیمتی که بیت کوین تاکنون ثبت کرده حدوداً ۶۹٬۰۰۰ دلار است.


منبع: blockworks.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده