آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی تحلیلگران بلومبرگ: ETF های بیت کوین می توانند در کمتر از ۲ سال از ETF های طلا در AUM پیشی بگیرند.😲

تحلیلگران بلومبرگ: ETF های بیت کوین می توانند در کمتر از ۲ سال از ETF های طلا در AUM پیشی بگیرند.

پیش بینی تحلیلگران بلومبرگ: ETF های بیت کوین می توانند در کمتر از ۲ سال از ETF های طلا در AUM پیشی بگیرند.

به گزارش زوم ارز، به تازگی، ETF بیت کوین، که تنها شش هفته پیش راه‌اندازی شده است، موفق شده است بیش از ۸ میلیارد دلار جمع آوری کند که بیشتر از همتایان طلا است. تحلیلگران ETF بلومبرگ پیش‌بینی می‌کنند که در طی دو سال آینده، این ETF ها می‌توانند از ETF های طلا در دارایی های تحت مدیریت پیشی بگیرند.

براساس گزارشی که توسط Balchunas، یک تحلیلگر بلومبرگ، به اشتراک گذاشته شده است، از زمان راه‌اندازی ETF بیت کوین در اوایل ژانویه، حدود ۵ میلیارد دلار دارایی خالص جدید به این صندوق‌ها جذب شده است. در مقابل، صندوق های ETF طلا حدود ۳.۶ میلیارد دلار خروجی داشته‌اند.

موفقیت ETF بیت کوین باعث افزایش رقابت بین این ETF ها و صندوق های طلا شده است. BlackRock، یکی از بازیگران اصلی در بازار ETF با صندوق طلای iShares Gold Trust، قدری از درآمد خود را از دست خواهد داد. با این حال، Balchunas معتقد است که BlackRock همچنان از محبوبیت رو به افزایش ETF ها سود می‌برد.

بنابراین، احتمالاً BlackRock نگران نخواهد بود، زیرا آنها هنوز هم با مالکیت صندوق طلای iShares Gold Trust و درآمدی حاصل از آن، به عنوان یک تولیدکننده درآمد بزرگ، سود می‌برند. آنها همچنان برنده بزرگی هستند و در طول زمان همچنان خواهند بود.

اطلاعات اخیر نشان داده است که BlackRock حدود ۴۲۳ میلیون دلار از صندوق طلای خود، iShares Gold Trust، را فروخته است، در حالی که ورودی‌های بزرگی به ETF بیت کوین تازه متولد شده است.


منبع: cryptobriefing.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده