آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رکورد دیگری از ETF های بیت کوین با افزایش حجم روزانه

رکورد دیگری از ETF های بیت کوین با افزایش حجم روزانه

به گزارش زوم ارز، با توجه به افزایش تقاضا، صندوق‌های ETF بیت کوین به طور پیاپی رکورد پس از رکورد را شکسته‌اند. در روز سه‌شنبه، نه عدد از ETF بیت‌کوین حجم معاملات روزانه ۲.۶ میلیارد دلاری را ثبت کردند و رکورد دیگری را با بالاترین حجم معاملات روزانه به ثبت رساندند.

ETF های بیت کوین رکورد دیگری را در حجم روزانه شکست می دهند

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، اعلام می کند که تنها در نیمه روز معاملات، ۹ ETF بیت کوین جدید رکورد حجم روزانه خود را با تعداد ۲.۶ میلیارد دلار شکستند. رکورد قبلی برای این حجم ۲.۴ میلیارد دلار بود.

ETF های بیت کوین در هفته مبتنی بر این داده های بالقوه، شروعی بسیار موفق داشتند. آنها در روز دوشنبه با ورود ۵۲۰ میلیون دلار و در روز سه شنبه با ورود ۵۷۷ میلیون دلار دیگر، بهره برداری کردند. این جریان قابل توجه در همان زمانی رخ داد که ۵۲۰ میلیون دلار به صندوق مشترک سرمایه گذاری BlackRock iShares Bitcoin ETF جذب شد و به افزایش قیمت بیت کوین به ۶۰۰۰۰ دلار کمک کرد.

بر اساس داده های BitMEX Research، صندوق‌های معاملاتی مبتنی بر بیت کوین، یک جریان خالص ۵۷۷ میلیون دلار (یا معادل ۱۰۱۶۷.۵ بیت کوین) را در تاریخ ۲۷ فوریه ثبت کردند. این بزرگترین جریان ورودی از زمان آغاز آن بود و با حضور تمامی ۹ ETF بیت کوین، که حجم معاملات گسترده‌ای را ثبت کردند، رقم زد. با این حال، خروجی صندوق مشترک سرمایه گذاری Grayscale (GBTC) پس از کاهش به ۲۲.۴ میلیون دلار در روز قبل، در روز سه شنبه دوباره افزایش یافت.

Blackrock به ۴ برتر در بازار ETF صعود می کند

بالچوناس همچنین تأکید کرد که ETF بیت کوین بلک راک در حال حاضر به رتبه چهارم در بازار کلی ETF ها صعود کرده است. قبلاً، این ETF در جایگاه هفتم در کل بازار قرار داشت.

افزایش فعالیت تجاری در ETF های بیت کوین نشان می دهد که سرمایه گذاران با دارایی های دیجیتالی تمایل بیشتری دارند و به تقویت آنها علاقه مند هستند. این نشان می دهد که تعداد سرمایه گذارانی که از ETF ها استفاده می کنند، در حال افزایش است. همچنین، شکاف اولیه که قبلاً بین ارزهای دیجیتال و بازارهای منظم وجود داشت، به لطف معرفی ETF ها، به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

چشم انداز بیت کوین ETF برای مثبت ماندن

هر دو کارشناسان ETF و طرفداران ارزهای رمزپایه موافق هستند که ETF های بیت کوین با شاخص های معاملاتی مهم بهتر عمل می کنند. آنها پیش بینی می کنند که بازار و دارایی های تحت مدیریت در ETF های بیت کوین در آینده رشد خواهند کرد. در حال حاضر، بازار معتقد است که تمام ETF های تازه راه اندازی شده، بازدهی قوی در کوتاه مدت و پایداری در بلند مدت را برای سرمایه گذاران فراهم می کنند. به علاوه، پیش بینی های بازار نشان می دهد که در سال ۲۰۲۴، جریان ورودی به ETF های بیت کوین Spot بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار به طور قابل توجهی بیشتر از پیش بینی های اولیه خواهد بود.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده