آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC در حال مذاکره با صرافی ها منباب ETF بیت کوین است؟!🧨

SEC در حال مذاکره با صرافی ها منباب ETF بیت کوین است؟!

SEC در حال مذاکره با صرافی ها منباب ETF بیت کوین است؟!🧨

به گزارش زوم ارز، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، ادعا می‌کند که SEC در حال مذاکره با مبادلات در مورد ETF بیت‌کوین نقطه‌ای است. او در توییتی اعلام کرد که بخش تجارت و بازار SEC به این صرافی‌ها توصیه کرده تا اصلاحاتی را در مورد ETF‌ها انجام دهند.

بالچوناس در توییت خود اظهار کرد: “صحبت‌هایی که تجارت و بازارهای SEC این هفته با صرافی‌های بیت‌کوین در مورد ETF‌های ۱۹b-4 داشته‌اند، توصیه کردند که ETF‌ها را دوست دارند.”

وی تصور کرده است که این توصیه ناگهانی نشانه خوبی است. او تأکید کرده است که این ایده “نقد ایجاد می‌کند” و با کاهش محدودیت‌های اعمال شده بر دلال-فروشندگان، استقبال می‌شود. او همچنین اشاره کرده که نقد باعث می‌شود تا دلالان کارگزار از شرکت‌های تابعه ثبت نشده یا شرکت‌های شخص ثالث برای معامله با دارایی‌های بیت‌کوین اساسی که توسط صندوق‌های قابل معامله در بورس نگهداری می‌شوند، استفاده نکنند.

اطلاعات نشان می‌دهد که برخی از متقاضیان ETF بیت‌کوین از قبل برنامه‌ریزی کرده‌اند که این مذاکرات احتمالی با SEC انجام شود. بخشی از این متقاضیان قصد دارند اصلاحاتی را اجرا کنند تا با درخواست جدید سازگار شوند، در حالی که گروه دیگر قصد دارند به صورت غیرنقدی اقدام کنند و در این صورت ممکن است با تاخیر روبرو شوند. بالچوناس نیز تأکید داشته که این تحولات جدید بر شانس تایید ETF بیت‌کوین تأثیرگذار نخواهد بود.

افزایش احتمال تایید ETF بیت کوین نقطه ای

هر دو اریک بالچوناس و همکارش جیمز سیفارت، در گزارشات قبلی خود، احتمال تأیید ETF بیت‌کوین نقطه‌ای توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را به ۹۰% ارتقاء داده‌اند، و این پیش‌بینی با گفتگوهای اخیر تأکید شده است. آنها تأکید دارند که استفاده از پول نقد با شرکت‌های کارگزاری مربوطه این احتمال را بیشتر کرده است.

با توجه به این پیش‌بینی، صنعت کریپتو منتظر تایید تا ۱۰ ژانویه است.

بسیاری از درخواست‌های مربوط به ETF‌های بیت‌کوین اصلاحات خاصی را دربر گرفته‌اند و برخی از متقاضیان، بر اساس درخواست‌های SEC، پرونده‌های اصلاح شده خود را مجدداً ارسال کرده‌اند. بسیاری از این برنامه‌های اصلاح شده به راهنمایی‌ها و سؤالات SEC پرداخته‌اند، و WisdomTree، یکی از ارائه‌دهندگان برجسته ETF، یکی از آخرین متقاضیان است که نسخه اصلاح شده پرونده خود را ارائه کرده است.

همچنین، اخبار مرتبط با بحران SEC با صرافی‌ها، منجر به افزایش قیمت بیت‌کوین شده است. در حال حاضر، ارز دیجیتال پرچمدار با قیمت ۳۶,۴۷۲.۹۹ دلار معامله می‌شود که نسبت به زمان نگارش این مقاله، با ۱.۴۸ درصد افزایش مواجه شده است، زیرا کارگزاران به دنبال یافتن تعادل هستند.

منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده