آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش ETF بیت کوین از جی پی مورگان!🎭

گزارش ETF بیت کوین از جی پی مورگان!🎭

گزارش ETF بیت کوین از جی پی مورگان!🎭

به گزارش زوم ارز، BTC و آلت‌کوین‌ها در طول هفته گذشته تحولات مهمی را تجربه کرده‌اند، زیرا امیدواری‌ها درباره تصویب SEC از ETF‌های بیت‌کوین ادامه دارد.

هفته گذشته، BTC به نزدیکی ۳۸,۰۰۰ دلار رسیده بود و در این راستا، JP Morgan گزارشی جدید ارائه داده است.

در حال حاضر، JP Morgan اظهار کرده که هیجان اطراف تصویب ممکن ETF بیت‌کوین نقطه‌ای باعث افزایش قوی در اکتبر گذشته شد و بیان کرده که تایید بالقوه ETF نقطه‌ای و رالی بیت‌کوین بیش از اندازه اغراق‌آمیز بود.

به گزارش Coindesk، تحلیلگران JP Morgan تحت رهبری نیکولاس پانیگیرتزوگلو اظهار داشتند که بیت‌کوین و روند صعودی بازار از دو دلیل اصلی حمایت می‌شوند:

“تأیید ETF بیت‌کوین نقطه‌ای به بازارهای ارزهای دیجیتال کمک می‌کند تا سرمایه‌های تازه را جذب کنند، زیرا ETF‌های تازه تایید شده شاهد جریان‌های ورودی هستند.

یک تایید بالقوه یک پیروزی برای صنعت ارزهای دیجیتال و یک شکست برای SEC خواهد بود.

این احتمال را افزایش می‌دهد که رویکرد SEC نسبت به صنعت ارزهای دیجیتال نرم‌تر شود.

ما نسبت به این گزینه ها شک داریم. زیرا به نظر ما، به جای ورود سرمایه جدید به بخش ارزهای دیجیتال، احتمال بیشتری وجود دارد که سرمایه موجود به Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) و ETF‌های آتی بیت‌کوین برود.

“از آنجایی که ETF‌های نقطه‌ای در حال حاضر در کانادا و اروپا در دسترس هستند، از زمان راه‌اندازی آنها علاقه اندکی از سوی سرمایه‌گذاران دریافت کرده‌اند.”

تحلیلگران با اشاره به تلاش‌های نظارتی در ایالات متحده گفتند که اگرچه تصمیمات Ripple و Grayscale دادگاهها نشان دهنده شکست قانونی برای SEC است، ایالات متحده همچنان منتظر مقررات صنعت کریپتو است.

به گفته JP Morgan، قانون‌گذاران ایالات متحده به دلیل تصمیمات نامطلوب در پرونده ریپل و گری‌اسکیل، نگرش خود را نسبت به صنعت کریپتو و تلاش‌های مقراتی تغییر نخواهند داد.

در نهایت، تحلیلگران با اشاره به رویداد نصف شدن در سال ۲۰۲۴، گفتند: “اگرچه نصف شدن به عنوان یک کاتالیزور افزایشی دیگر برای ق

یمت BTC نشان داده می شود، استدلال نصف شدن برای افزایش چندان قانع کننده به نظر نمی‌رسد، زیرا اثر نصف شدن این است. غیر قابل پیش بینی است و قبلاً قیمت گذاری شده است. گفت.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده