آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با پایدار بودن اتریوم اما بیت کوین به زیر ۲۷ هزار دلار سقوط کرد

با پایدار بودن اتریوم اما بیت کوین به زیر ۲۷ هزار دلار سقوط کرد

با پایدار بودن اتریوم اما بیت کوین به زیر ۲۷ هزار دلار سقوط کرد

به گزارش زوم ارز،

در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش تماس‌های نزولی در میان تحلیلگران از جمله جیم کرامر، مدیر سابق صندوق تامینی و مجری برنامه Mad Money CNBC، بیت کوین کمتر از ۱% سقوط کرد. ارزش کل بازار ۰.۳% از دست داد.

اتر (ETH) نشانه‌هایی از ثبات در حدود ۱۵۰۰ دلار با ۰.۵ درصد افزایش پس از یک کاهش تقریباً یک هفته‌ای نشان داد. این توکن روز دوشنبه پس از فروختن ۲.۷ میلیون دلار اتریوم توسط بنیاد بانفوذ اتریوم برای استیبل کوین ها آغاز شد.

توکن‌های XRP و BNB Chain bnb 0.4% کاهش یافت در حالی که Solana Solana 1.4% کاهش یافت. تنها سودآور در میان توکن‌های با ارزش بالا، Chainlink’s LINK بود که ۲.۲% اضافه کرد زیرا یکی از شرکت‌های تحقیقاتی اشاره کرد که احتمالاً “ایمن‌ترین شرط” برای سود بردن از روند نوظهور دارایی در دنیای واقعی (RWA) است.

شاخص بازار CoinDesk (CMI)، یک شاخص مبتنی بر گسترده متشکل از صدها توکن، ۰.۴٪ کاهش یافت که نشان دهنده زیان کلی در بین دارایی های سرمایه گذار است.

کرامر روز سه‌شنبه به گروه رو به افزایشی از تحلیلگران نزولی پیوست، و پیشنهاد کردند که بیت‌کوین می‌تواند به شدت کاهش یابد.

در اوایل این هفته، چندین معامله‌گر به CoinDesk گفتند که انتظار دارند دارایی‌های پرخطر، مانند بیت‌کوین و سهام فناوری، با بدتر شدن درگیری بین حماس و اسرائیل کاهش بیشتری پیدا کنند – که باعث ترس از بی‌ثباتی جهانی و فرار به سمت دارایی‌های امن شد. p>

منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده