آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران: ریسک‌های نزولی بیت کوین همچنان وجود دارد، علیرغم ورود ETF به بازار

تحلیلگران: ریسک‌های نزولی بیت کوین همچنان وجود دارد، علیرغم ورود ETF به بازار

به گزارش زوم ارز، با توجه به پیشرفت‌های اولیه واضح، چندین صندوق قابل معامله در ETF در ایالات متحده لیست شده‌اند، اما پیش‌بینی‌ها برای بیت کوین  همچنان به کاهش قیمت در روزهای آینده اشاره دارد.

بعد از انتظار فهرست ETF، قیمت بیت کوین در هفته گذشته تا ۱۵ درصد کاهش یافته است و گفته می‌شود که خروجی محصول بیت کوین تراست Grayscale در فشار نزولی موثر بوده است.

اطلاعات حجمی ETF‌های ارائه شده توسط شرکت‌های BlackRock (BLK)، Fidelity و Bitwise در اوایل این هفته به طور تجمعی از ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرده است، که نشان از تقاضای صندوق‌های مدیریتی و معامله‌گران حرفه‌ای است. Coinbase (COIN)، که چندین ارائه‌دهنده ETF را تأمین می‌کند، شاهد حجم بالای معاملات خارج از بورس با رکورد بود.

شرکت تحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant در یادداشتی که با CoinDesk به اشتراک گذاشته شده است، گفته است: “اما ریسک‌های منفی هنوز باقی می‌مانند.”

تحلیلگران CryptoQuant همچنین اظهار داشته‌اند: “چندین معیار و شاخص روی زنجیره هنوز نشان می‌دهند که اصلاح قیمت ممکن است هنوز به پایان نرسیده باشد یا حداقل افزایش جدیدی در راه است.” معامله‌گران کوتاه‌مدت و صاحبان بزرگ بیت کوین همچنان در چارچوب “خطر بی‌خطر” به فروش قابل توجهی ادامه می‌دهند.

“علاوه بر این، حاشیه سود نگهداری نشده به اندازه کافی کاهش نیافته است تا فروشندگان خسته شوند.” این شرکت یکی از کمترین شرکت‌هایی بود که دیدگاه مخالفی را در مورد تأییدیه ETF بیت کوین داشت، که انتظار می‌رفت پس از آن افزایش قیمت را به دنبال داشته باشد.

معامله‌گران رمزارز نیز این احساس را به اشتراک گذاشته‌اند و اشاره کرده‌اند که هر گونه تقویت قدرت صعودی به نظر می‌رسد که فروش نقدی را با خود به همراه داشته است کاهش یافته است.


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده