آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت کوین از ماه مارس ۲۰ درصد کاهش یافت، اما چرا تحلیلگران بسیار خوش‌بین هستند!

بیت کوین از ماه مارس 20 درصد کاهش یافت، اما چرا تحلیلگران بسیار خوش‌بین هستند!

بیت کوین از ماه مارس ۲۰ درصد کاهش یافت، اما چرا تحلیلگران بسیار خوش‌بین هستند!

به گزارش زوم ارز، احتمالا بیت کوین از زمان فروپایین شدن قیمت به اندازه‌ی ۲۰ درصد و رسیدن به مبلغ ۷۴۰۰۰ دلار در نوامبر ۲۰۲۲، اصلاحات مهمی انجام داده است. اما تحلیلگران Glassnode، هرچند اوضاع ممکن است برای بیت کوین خوب پیش بروند، اما با احتیاط و خوش‌بینی به آینده آن نگاه می‌کنند.

گلس‌نود به یادآوری می‌کند که “صعود قابل توجه بیت‌کوین همچنان یکی از انعطاف‌پذیرترین روندهای تاریخ است” و تا اکنون اصلاحاتی صورت گرفته اما به طور نسبی سطحی بوده‌اند. در این شرایط، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین تصریح می‌کند که با افزایش نقدینگی، ارز دیجیتال بهبود یافته و نوسانات را کاهش می‌دهد. اما، برای حمایت از گاوهای نر و رسیدن به قیمت‌های رالی، محرک‌ها از جمله عوامل اساسی خواهند بود. هرچند ساختار اقدام قیمت احتمالاً پشتیبانی را فراهم می‌کند، اما همانطور که تاریخ نشان داده است، کاتالیزورهای قیمت به رویدادهای مرتبط با بازار وابسته هستند.

همانطور که گلاسنود ملاحظه می‌کند، روند قوی و صعودی بیت کوین، منجر به کاهش نوسانات شده و به حفظ روند صعودی کمک کرده است. اصلاحات سطحی رو به افزایش، همانطور که پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک‌چین اشاره می‌دهد، به وجود بازاری بالغتر اشاره دارد که از سوی موسسات بیشتری حمایت می‌شود.

اطمینان هنوز برقرار است. اطلاعات زنجیره‌ای حاکی از آن است که یک فعالیت با نامزدهای قیمتی نسبتا کم و بهبود در بازار سکه‌ها انجام شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در هفته گذشته، نهنگ بیش از ۱۰۰ بیت کوین خرید و مقدار سکه‌هایی که در این ماه خریداری کرده است، به بیش از ۷۲۵۷ بیت کوین رسید. این انباشت تهاجمی نشان می‌دهد که نهنگ، حتی در اوج چند ساله فعلی، ممکن است ارزش بیت کوین را کاهش دهد.

بیت کوین از ماه مارس 20 درصد کاهش یافت، اما تحلیلگران گلس‌نود بسیار خوش‌بین هستند: چرا

ممکن است بادهای انتهایی بیت کوین بیشتری وارد بازار شوند. به عنوان مثال، در هفته‌ی گذشته، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، با شروع پذیرش کمک‌های ارز دیجیتال در کمپین فعلی‌اش، تغییری مثبت در روند بیت کوین مشاهده کرده است، از آن زمانی که ترامپ قبلاً بیت کوین را رد کرد.

هنگامی که این واقعه رخ داده است، به نظر می‌رسد که نهادهای تنظیمی اروپایی برای تصدیق بیت‌کوین به عنوان یک دارایی سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مشترک سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار قابل انتقال (UCITS) آماده‌اند. در صورت وقوع این اتفاق، احتمالاً به میزان قابل توجهی سرمایه‌گذاری اروپایی به بیت‌کوین جذب خواهد شد و این می‌تواند منجر به جریان مالی بی‌شماری از موسسات اروپایی به بازار بیت‌کوین شود.

این حرکت بزرگ است، زیرا غول‌های بانکی معروف مانند مورگان استنلی و BNP Paribas در حال بررسی راه‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری مشتریان خود در بازار ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین هستند.

با تغییرات منفی در ارزش کوتاه مدت NUPL بیت کوین، تأثیر آن بر قیمت چیست؟

از یک دیدگاه گسترده، افزایش عرضه پول M2 در ایالات متحده و نگرانی هایی که فدرال رزرو ایالات متحده دارد در مورد افزایش تورم، ممکن است باعث افزایش تقاضای بیت کوین شود. بیت کوین مانند طلا، به عنوان یک پناهگاه امن در نظر گرفته می‌شود و یک محافظ موثر در برابر تورم محسوب می‌شود، زیرا عرضه آن به نحوی صورت گرفته است که تورم را کنترل می‌کند.

منبع: newsbtc.com


تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده