آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افت ۵ درصدی بیت کوین: آیا آینده صعودی این ارز دیجیتال در خطر است؟

افت ۵ درصدی بیت کوین: آیا آینده صعودی این ارز دیجیتال در خطر است؟

افت ۵ درصدی بیت کوین: آیا آینده صعودی این ارز دیجیتال در خطر است؟

به گزارش زوم ارز، در رکود اخیر بازار بیت کوین، این ارز دیجیتال از بالاترین رکورد خود به پایین‌ترین سطح یک هفته یعنی ۶۶,۶۲۹ دلار کاهش یافت. سقوط ناگهانی بیت کوین بیش از ۵ درصد پس از رسیدن به رکورد ۷۳,۸۰۳.۲۵ دلار، نشان‌دهنده نوسانات طبیعی بازار ارزهای دیجیتال است.

علی‌رغم نوسانات جزئی، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال در چند هفته گذشته مسیر مثبتی را طی کرده و تقاضا برای ETF بیت‌کوین نیز افزایش یافته، که این امر به روند صعودی آن کمک کرده است.

با این حال، سقوط اخیر قیمت بیت کوین سوالاتی را در مورد عدم اطمینان در بازار ارزهای دیجیتال برمی‌انگیزد. کاهش شدید فعلی بیت کوین نیز اشاره به احتمال کمتری برای کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در ژوئن ۲۰۲۴ دارد.

گزارش‌های اخیر تصمیم فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره در ماه ژوئن را نشان می‌دهند، اما احتمال این کاهش پس از افت قیمت BTC از ۷۴ درصد به ۶۰ درصد کاهش یافته است. مت سیمپسون، تحلیل‌گر بازار در سیتی ایندکس، با توجه به نوسانات بیت کوین و بدبینی نسبت به تصمیمات فدرال رزرو، به این نکته اشاره کرده است:

“بیت‌کوین سابقه‌ای بدون رحم از مشتریان پس از رسیدن به رکورد عضو گرفته است و به نظر می‌رسد که فدرال رزرو به خواست معامله‌گران عمل نکرده است.”

در حال حاضر، بیت کوین با ۷.۲۸ درصد کاهش، با قیمت ۶۸,۱۹۷ دلار معامله می‌شود. علیرغم این افت روزانه، بیت کوین همچنان نشان دهنده. . .

دیروز، متوسط افزایش ۱.۲۹ درصدی را تجربه کرد و در ۳۰ روز گذشته افزایش قابل توجهی به میزان ۳۱.۴۶ درصد داشت. تونی سایکامور، یک تحلیلگر بازار، اظهار کرد که بیت کوین به دلیل افزایش بازدهی ایالات متحده و قیمت دلار آمریکا که به دنبال اطلاعات گرم در حوزه تورم قیمت تولید کننده بود، کاهش یافته است.

منبع: coinedition.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده