آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پریان بورینگ: قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۹ می‌تواند به ۱۰۰۰۰۰۰ برسد.

پریان بورینگ: قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۹ می‌تواند به ۱۰۰۰۰۰۰ برسد.

به گزارش زوم ارز، در مصاحبه اخیر خود در تلویزیون CNBC، Perianne Boring، بنیانگذار و مدیر عامل گروه حمایت از رمزنگاری، بیان کرد که اگر بیت کوین با نرخ فعلی ادامه یابد، قیمت آن تا سال ۲۰۲۹ به قیمت هفت رقمی می‌رسد.

با توجه به گزارش Boring، ترکیبی از پذیرش گسترده و عرضه محدود، قیمت ارزهای دیجیتال برتر را در طی پنج سال آینده به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد.

او گفت: “ما از مدل‌های ارزش‌گذاری استفاده می‌کنیم تا ارزش بیت کوین را امروز بسنجیم. امروزه قیمت بیت کوین بین ۱۰۰,۰۰۰ تا ۲۱۰,۰۰۰ دلار برای هر بیت کوین است. همچنین از تحلیل منحنی S برای بررسی پذیرش بلندمدت بیت کوین استفاده می‌کنیم. در حال حاضر حدود ۴۰ درصد از خانوارهای آمریکا به نوعی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده و آن را در اختیار دارند.”

وی افزود: “ما در راه رسیدن به ۹۰ درصد پذیرش تا سال ۲۰۲۹ هستیم. هنگامی که به این درصد پذیرش برسیم، قیمت‌ها می‌توانند به ۱ میلیون دلار برای هر سکه افزایش یابند زیرا بیت کوین دارایی با عرضه محدود است که یک ویژگی کلیدی استفاده شده در این فناوری است.”

با توجه به این تفسیر، بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۴۲,۹۸۷ دلار در حال معامله است که یک افزایش کمی در طول روز است. اگر قیمت به هدف Boring برسد، این نشانگر حدود ۲,۲۰۰ درصد افزایش برای دارایی دیجیتال پرچمدار خواهد بود.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده