آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کریس برنیسک: احتمال بازگشت بیت‌کوین به منطقه متوسط ۲۰ هزار دلاری وجود دارد.😮

کریس برنیسک: احتمال بازگشت بیت‌کوین به منطقه متوسط ۲۰ هزار دلاری وجود دارد.😮

کریس برنیسک: احتمال بازگشت بیت‌کوین به منطقه متوسط ۲۰ هزار دلاری وجود دارد.

به گزارش زوم ارز، کریس برنیسک، شریک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز Placeholder و رهبر سابق ارزهای دیجیتال در Ark Invest، بیان کرد که قیمت بیت‌کوین هنوز به سطح پایین‌ترین نرسیده است.

وی پیش‌بینی می‌کند که قیمت حداقل به محدوده ۳۰,۰۰۰ تا ۳۶,۰۰۰ دلار کاهش یابد و اگر منطقه متوسط ۲۰,۰۰۰ دلار قبل از حرکت نهایی آزمایش شود، تعجب نخواهد کرد. او به سوی برقراری رکورد جدید بالاترین قیمت هم پیشرو می‌گوید.

برنیسک اظهار داشت: “مثل همیشه، صبر دوست شماست.” “مسیر برسی به آنجا ناپایدار خواهد بود – انتظار داشته باشید که نسخه‌های جعلی نیز وجود داشته باشند – و ماه‌ها طول خواهد کشید تا به آنجا برسیم.”

او همچنین افزود که در حالی که روند بلندمدت “پایدار می‌ماند”، بسیاری از اولین سهام دوره را تجربه کرده‌اند و در حال حاضر در حال شکستن آن‌ها هستند. او می‌گوید که ماکرو در چندین سطح نامطمئن به نظر می‌رسد و نوآوری‌های محصول جدید نزدیک هستند، اما هنوز کاملاً به آنجا نرسیده‌اند. او می‌گوید: “چیزها هنوز به نظر منزوی می‌رسند.”

قبل از رشد ۵ درصدی در روز جمعه، بیت‌کوین تقریباً ۲۰ درصد از ارزش خود را از دست داده بود و پس از بازگشایی در ۱۱ ژانویه، به زیر ۴۰,۰۰۰ دلار برای تجارت ETFهای بیت‌کوین نقدی رسید. قیمت در زمان انتشار این مطلب ۴۱,۷۰۰ دلار بود.

بورنیسک نتیجه می‌گیرد: “هرگز نگفته‌ام که بیشتر فقط ریسک نمی‌کنم، بیشتر فقط به شمارش گلوله‌هایم می‌پردازم و تیغه‌ام را تیز می‌کنم.”


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده