آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Swissblock : بیت‌کوین ممکن است تا ۵۸ هزار دلار کاهش یابد و در آستانه یک دوره خنک‌سازی قرار دارد!

Swissblock : بیت‌کوین ممکن است تا 58 هزار دلار کاهش یابد و در آستانه یک دوره خنک‌سازی قرار دارد!

Swissblock : بیت‌کوین ممکن است تا ۵۸ هزار دلار کاهش یابد و در آستانه یک دوره خنک‌سازی قرار دارد!

به گزارش زوم ارز، تحلیلگران شرکت تجزیه و تحلیل دارایی دیجیتال Swissblock تاکید کرده‌اند که افزایش اخیر در قیمت بیت‌کوین نشان‌دهنده یک رکود بالقوه است که توسط واگرایی منفی بین قیمت آن و شاخص حرکت RSI تاکید شده است.

این تحلیلگران هشدار داده‌اند که در کوتاه مدت، قیمت بیت‌کوین ممکن است تا ۲۰ درصد از قیمت فعلی خود کاهش یابد، اما آنها پیش‌بینی می‌کنند که روند صعودی در آینده ادامه پیدا کند.

بیت‌کوین در ماه گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و با هر افت سریعی که اتفاق می‌افتد، رکوردهای جدیدی را ثبت کرده است. با این حال، تحلیلگران هشدار داده‌اند که این ارز دیجیتال بزرگ ممکن است برای یک دوره خنک کننده آماده شود.

در یک یادداشت اعلامیه در روز پنجشنبه، شرکت Swissblock که در زمینه تجزیه و تحلیل دارایی دیجیتال فعالیت می‌کند، اعلام کرده است که قیمت بیت‌کوین از ۳۸,۰۰۰ دلار در اواخر ژانویه بدون توجه به هیچ عقب‌نشینی قابل توجهی تقریباً دو برابر شده است و ممکن است به مرحله‌ای از خنک کنندگی نزدیک باشد.

تحلیلگران Swissblock در به‌روزرسانی‌های تلگرامی خود اظهار کرده‌اند: “هیچ چیز در یک خط مستقیم حرکت نمی‌کند، حتی بیت‌کوین. به نظر می‌رسد یک حرکت اصلاحی نزدیک است.”

آنها پیش‌بینی خود را بر اساس واگرایی منفی بین قیمت بیت‌کوین (که در حال افزایش است) و شاخص قدرت نسبی  ارائه داده‌اند. RSI یک شاخص رایج برای اندازه‌گیری سرعت واندازه تغییرات قیمت است.

با توجه به نمودارهای ارائه شده توسط Swissblock، این عقب‌نشینی ممکن است در روزهای آینده رخ دهد. با این حال، در طول مدت زمان بلندتر، قبل از رسیدن به اوج جدید، این کاهش قیمتی به موقتیت خواهد بود.

آنها توضیح داده‌اند: “ممکن است شاهد کاهش قیمتبیت‌کوین به میزان ۵۸,۰۰۰ تا ۵۹,۰۰۰ دلار باشیم، قبل از اینکه روند صعودی را به حداکثر جدید ادامه دهد.”

در حرکت بعدی، قیمت‌های فعلی به ۲۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد. اما باید توجه داشت که قسمت بالایی داخل تحلیل هنوز تکمیل نشده است.

همچنین، شرکت خدمات سرمایه‌گذاری رمزنگاری Matrixport در روز سه‌شنبه اظهار کرد که رالی بیت‌کوین در هر زمانی به پایان خواهد رسید و یک دوره تثبیت قریب‌الوقوع است. تحلیلگران Matrixport نیز به این موضوع اشاره کرده‌اند و اظهار داشته‌اند که با واگرایی بین کاهش RSI و قیمت‌های افزایشی بیت‌کوین، احتمالاً نیاز است که BTC قبل از شروع دوباره به رالی، تثبیت شود.

افزایش ناگهانی قیمت‌های ارزهای “meme coin” نیز ممکن است نشانه‌ای از برگشت بودن به وضعیت قبلی باشد، زیرا تبدیل سرمایه از ارزهای دیجیتال با ارزش بالا به توکن‌های بالاریسک‌تر معمولاً نشانه آخرین مرحله از نزول قیمت در بازار کریپتو است. به عنوان مثال، اخیراً pepe coin  باعث کاهش ۱۵ درصدی قیمت بیت‌کوین در ماه بعد شده است.

BTC اخیراً کمی بالاتر از ۷۳۰۰۰ دلار معامله شده است و در ۲۴ ساعت گذشته به نرخ ۲.۶٪ افزایش یافته است. همچنین، بازار گسترده Coindesk 20 Index  در همان دوره به ۴ درصد پیشرفت رسیده است.

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده