آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: هدف بعدی بالقوه بیت کوین، ۵۰۰۰۰ دلار!🌟

تحلیلگر: هدف بعدی بالقوه بیت کوین، ۵۰۰۰۰ دلار!🌟

تحلیلگر: هدف بعدی بالقوه بیت کوین، ۵۰۰۰۰ دلار!🌟

به گزارش زوم ارز، ارز دیجیتال بیت کوین (BTC)، که به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار شناخته می‌شود، برای سومین بار به سطح ۳۸,۰۰۰ دلار نتوانست دست یابد و در حال حاضر با ۳ درصد کاهش مواجه شده است. این وضعیت باعث نگرانی جامعه شده و احتمال اجتناب‌ناپذیری از یک اصلاح مهم پیش‌بینی می‌شود، قبل از اینکه بازار دوباره به حرکت صعودی باز شود.

آخرین تحلیل‌ها نشان می‌دهد که آدریان زدونچیک، یک تحلیلگر مشهور در زمینه ارزهای دیجیتال، هدف بالقوه بعدی بیت کوین را به مبلغ ۵۰,۰۰۰ دلار تعیین کرده است. تحلیل Zduńczyk بر اساس چندین فاکتور اساسی صورت گرفته و شامل عواملی نظیر روحیه مثبت بازار صعودی، روند صعودی پایدار، تحلیل چشم‌انداز کوتاه‌مدت، تاثیر احساسات ماینرها و عوامل فصلی می‌شود.

شواهد بازار گاو نر غالب

تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال، آدریان زدونچیک، به نظر می‌رسد که با اینکه بیت کوین (BTC) برای سومین بار به سطح ۳۸,۰۰۰ دلار نتوانست دست یابد و با ۳ درصد کاهش روبرو شده است، اما او هنوز به روند صعودی اعتقاد دارد. Zduńczyk تأکید دارد که صنعت ارزهای دیجیتال در حال به سمت بازار صعودی پیش می‌رود. او اشاره به این موضوع می‌کند که بیت کوین در ۵۲ هفته گذشته به بالاترین سطح خود رسیده و در حال تجربه موج سوم صعودی است.

Zduńczyk به چرخه همبستگی بین بیت کوین و S&P 500 اشاره می‌کند که افزایش یافته است و نشان‌دهنده فضای مطلوب برای بیت کوین است. او سطوح پشتیبانی کلان را در ۲۹,۰۰۰ دلار و ۲۷,۰۰۰ دلار مشخص می‌کند و بیان می‌کند که این سطوح به دلیل تقاضای رو به رشد ناشی از پیش‌بینی تصویب صندوق‌های مبادله‌ای بیت کوین (ETF) و همچنین رویداد نصف شدن آینده در آوریل ۲۰۲۴، به طور ویژه حائز اهمیت هستند.

Zduńczyk با اشاره به نمودار روزانه بیت کوین، مدل الگوی “صلیب طلایی” را ذکر کرده و به هدف ۴۰,۰۰۰ دلاری اشاره دارد که این الگو از آن پشتیبانی می‌کند. او همچنین افزوده که افزایش میانگین متحرک ساده (SMA) 200 به عنوان “شواهد غیرقابل انکار” نشان‌دهنده یک بازار صعودی مسلط از ژانویه است. Zduńczyk همچنین سطوح پشتیبانی کلیدی را در بازه ۳۵,۰۰۰ تا ۳۵,۸۰۰ دلار مشخص کرده و تأکید دارد که تا زمانی که بیت کوین از این سطوح بالاتر باقی ماند، احساسات صعودی همچنان حاکم است.

هدف نوامبر، ۵۰,۰۰۰ دلار

در حال حاضر، بیت کوین در بازهٔ ۳۵,۵۰۰ تا ۳۸,۰۰۰ دلار قرار دارد، که به گفتهٔ Zduńczyk، نشان‌دهندهٔ گسترش باندهای حرکت و افزایش نوسانات است. این تحلیلگر به رشد میانگین دامنهٔ واقعی ۵۰ روزه (ATR) اشاره کرده و اظهار کرده که روند صعودی در حال تقویت است.

شاخص ترس و طمع در حال حاضر در مقدار ۶۹ قرار دارد که نشان‌دهندهٔ تفاوت در احساسات میان فعالان بازار است. ماینرها در میانگین از یک افزایش سود ۲۳ درصدی بهره‌مند هستند. Zduńczyk با توجه به این عوامل، نگرش مثبتی به آینده دارد.

در زمینهٔ روندهای فصلی، افزایش ۲۷ درصدی در ماه اکتبر را ذکر کرده و بیان کرده است که این عدد بالاتر از میانگین عملکرد است. از نظر تاریخی، نوامبر بهترین ماه برای بیت کوین بوده و میانگین سود آن در این ماه ۴۳ درصد بوده و هدف آن به حدود ۵۰,۰۰۰ دلار است. مهم است به یاد داشت که ماه دسامبر معمولاً ۷ درصد به قیمت پایانی نوامبر افزوده می‌شود.

در حال حاضر، بیت کوین با قیمت ۳۶,۴۰۰ دلار معامله می‌شود که به ترتیب نشان‌دهندهٔ سود ۵ درصد و ۲۲ درصد در چهارده و سی روز گذشته است. تمرکز در حال حاضر بر روی این است که آیا بیت کوین می‌تواند سطوح حمایت حیاتی خود را حفظ کرده و روند صعودی خود را ادامه دهد و به طور بالقوه به نقطه عطف ۵۰,۰۰۰ دلاری که توسط الگوهای تاریخی پشتیبانی می‌شود، برسد.


منبع: newsbtc.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده