آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سودآوری بیت کوین با کاهش ۴۶% معاملات نهنگ

سودآوری بیت کوین با کاهش ۴۶% معاملات نهنگ

گزارش زوم ارز نشان می‌دهد که در چند روز گذشته، قیمت بیت کوین افت و سودآوری سکه برتر به طور کلی افزایش یافته است. تعداد آدرس‌های سودآور در شبکه نیز در مقایسه با چند هفته پیش کاهش یافته و کمتر از ۱۰۰٪ می‌باشد.

معیارهای لغزشی ضبط بیت کوین

علاوه بر کاهش قیمت بیت کوین به ۶۷۲۳۷.۲۴ دلار، در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۱ درصد و در هفته گذشته بیش از ۳ درصد کاهش یافته است. از دیدگاه معیارهای مهم رشد، استدلال اتفاقی نیز صورت گرفته است. بر اساس تحلیل‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، افت قیمت باعث کاهش ۴.۰۲ درصدی تعداد آدرس فعال روزانه به تقریباً ۹۳۰۷۳۰ واحد شده است.

نکته مهم در اینجا، کاهش سودآوری است، که در داده‌های IntoTheBlock مشخص شده است. تعداد آدرس‌های “In the Money” به ۵۰.۱ میلیون می‌رسد که ۹۶.۳۹٪ از کل شبکه را تشکیل می‌دهد. این افت قابل توجه از ۱۰۰٪ که در زمانی ثبت شده بود، در زمانی است که قیمت بیت کوین به ATH بالای ۷۳۰۰۰ دلار در هفته گذشته افزایش یافت.

تعداد آدرس‌های “Out of the Money” 870100 یا ۱.۶۷٪ از کل آدرس‌های ثبت‌شده در شبکه است. آدرس‌های «در پول» به ۱.۰۱ میلیون یا ۱.۹۴ درصد از مبلغ موجود در شبکه می‌رسند.

برای بازگشت به نقطه‌ای که سودآوری بیت کوین به مرز ۱۰۰% بازگردد، قیمت باید محدوده ۶۸,۹۹۲.۵۴ تا ۷۲,۵۰۰.۹۲ دلار را دوباره آزمایش کند. همچنین مطابق داده های IntoTheBlock، ۸۷۷۷۷۰ بیت کوین توسط بیش از ۸۷۰۰۰۰ آدرس ذخیره شده است، که این محدوده را به عنوان نقطه مقاومت نهایی تعیین می‌کند.

کاهش میزان علاقه و حجم نهنگ

در حالی که بیت کوین در حال رالی بود، علاقه و حجم اقدامات خریداران نهنگ نیز کاهش یافته است.متن بازنویسی شده:

وضعیت به نمای بود. علاوه بر شرکت BlackRock و سایر صادرکنندگان ETF بیت‌کوین، که به طور روزانه مقدار زیادی را تجمیع می‌کنند، MicroStrategy نیز در هفته‌های گذشته مقدار خود را دو برابر کرده است.

اما در حال حاضر، اطلاعات IntoTheBlock نشان می‌دهد که تراکنش‌های بزرگ با ارزش ۱۰۰,۰۰۰ دلار و بیشتر، تا زمان نگارش این متن ۴۶.۹۸ درصد کاهش یافته است. این حجم در حال حاضر به ۴۱.۳۲ میلیارد دلار در تاریخ ۱۶ مارس کاهش یافته است که از مقدار ۱۱۶.۲۲ میلیارد دلاری در تاریخ ۱۳ مارس کاهش یافته است.

این داده‌های آماری نشان می‌دهد که احساسات در بازار به سمت منفی کشیده شده‌اند. با این حال، تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که این نزول قابل توجیه، یک اصلاح سالم است که ممکن است در کوتاه مدت به بازگشت قوی کمک کند. با معرف ETF بیت‌کوین و کاهش احساسات در آینده، قیمت بیت‌کوین ممکن است حول سطح ۶۵,۰۰۰ دلار استحکام یابد.

منبع: coingape.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده