آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سود غیر قابل تصور MicroStrategy از بیت‌کوین به میزان ۵.۷ میلیارد دلار افزایش یافت!

1709195522-30d86e1fdd2a6bd0bb0ddda29ed8e31dc166d536.jpeg

سود غیر قابل تصور MicroStrategy از بیت‌کوین به میزان ۵.۷ میلیارد دلار افزایش یافت!

به گزارش زوم ارز، با توجه به افزایش فعلی قیمت بیت‌کوین، شرکت MicroStrategy و مدیر عامل آن، مایکل سیلر، بدون شک یکی از شرکت‌هایی هستند که سود نگهداری نشده خود را به میلیاردها دلار ارزیابی می‌کنند.

رشد مداوم بازار، سود MicroStrategy را به سقف می‌رساند

طی سال‌ها، شرکت محبوب نرم‌افزاری و هوش تجاری به نام MicroStrategy به طور قابل توجهی استراتژی بیت‌کوین خود را حفظ کرده است که بسیاری از ناظران را تحت تأثیر قرار داده است. این شرکت به خرید بیت‌کوین ادامه می‌دهد و در هیچ زمانی به قیمت این ارز دیجیتال اهمیتی نمی‌دهد. اخیراً، MicroStrategy اعلام کرده است که خرید جدیدی از بیت‌کوین انجام داده است که تعداد زیادی بیت‌کوین را شامل می‌شود.

به‌طور مطابق با بایگانی جدید MicroStrategy در کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده، از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ فوریه، آنها ۳۰۰۰ واحد بیت‌کوین اضافی را با قیمت ۱۵۵.۴ میلیون دلار خریداری کرده‌اند. این خرید با میانگین قیمت تقریبی ۵۱۸۱۳ دلار برای هر بیت‌کوین انجام شده است. این خرید، مجموع دارایی بیت‌کوین MicroStrategy را به ۱۹۳۰۰۰ واحد افزایش داده است که با قیمت متوسط ۳۱۵۴۴ دلار برای هر بیت‌کوین، تقریباً ۶.۰۹ میلیارد دلار خریداری شده است.

در حال حاضر، قیمت بیت‌کوین در حدود ۶۱۱۱۳ دلار است که ارزش ذخایر بیت‌کوین MicroStrategy را به مجموع ۱۱.۷ میلیارد دلار می‌رساند. با توجه به ارزش تخمینی دارایی شرکت به تفکیک قیمت فعلی بیت‌کوین، MicroStrategy به طور کلی ۵.۷ میلیارد دلار سود نگهداری نشده دارد.

از آنجا که اکنون به نظر می‌رسد زمان مناسبی برای فروش دارایی‌های خود است، اما به هر حال، به نظر نمی‌رسد که شرکت به طور ناگهانی این اقدام را انجام دهد. همچنین، سیلور قبلاً بیان کرده بود که «هیچ دلیلی برای فروش برنده و خرید بازنده‌ها» وجود ندارد، که نشان می‌دهد که این شرکت به زودی سهام بیت‌کوین خود را فروخته نخواهد کرد.

قیمت بیت کوین برای مگا رالی پس از هالوینگ آماده شد

ارز دیجیتال پیشرو در حال نشان دادن حرکت مثبتی است که ممکن است آغاز یک روند صعودی را نشان دهد. تحلیلگران بازار پیش بینی می‌کنند که این ارز دیجیتال پس از رویداد نصف شدن بیت‌کوین، به قیمت ۲۷۳,۰۰۰ دلار افزایش یابد.

اخیراً مشخص شده است که تقاضای روزانه بیت‌کوین حدود ۱۳ برابر تولید روزانه ماینرها است. با توجه به این حقیقت که رویداد نصف شدن منجر به کاهش عرضه کل سکه می‌شود، احتمالاً قیمت بیت‌کوین به سمت بالاتر افزایش خواهد یافت زیرا تقاضا از عرضه بیشتر خواهد بود.

همچنین، پذیرش روزافزون ETF‌های بیت‌کوین یک عامل مهم برای بهبود قیمت بیت‌کوین به سمت برجسته‌ترین رکورد تاریخی (ATH) آن است، زیرا این ETF‌ها به عنوان مکملی برای تقاضا از سوی موسساتی که به دنبال ورود به این بازار هستند، عمل می‌کنند. این موسسات می‌توانند از طریق محصولات مالی ETF به دارایی کلاس دیجیتال دست یابند.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده