لایت فارکس

استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) فشار فروش را با فروش ۴۱ میلیون دلاری افزایش دادند

استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) فشار فروش را با فروش ۴۱ میلیون دلاری افزایش دادند

استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) فشار فروش را با فروش ۴۱ میلیون دلاری افزایش دادند

به گزارش زوم ارز، در ۲۴ ساعت گذشته، استخراج کنندگان بیت کوین بیش از ۱۴۰۰ بیت کوین را به قیمت ۴۱.۲ میلیون دلار تخلیه کردند. این حرکت ناگهانی توجه علاقه مندان به بازار را به خود جلب کرده است و مشاهده کردند که این اقدام فشار فروش در بازار را بیشتر افزایش داده است.

علی مارتینز، رئیس جهانی اخبار BeInCrypto، با استناد به داده‌های CryptoQuant، کاهش شدید ذخایر ماینرها در طول دوره گزارش را تأیید کرد.

افزایش فشار فروش بیت کوین را زیر ۳۰۰۰۰ دلار نگه می دارد

فروش ناگهانی ماینرهای بیت کوین فشار فروش را بر دارایی دیجیتال پرچمدار افزایش داده است که در ۳۰ روز گذشته عمدتاً زیر ۳۰۰۰۰ دلار معامله شده است.

ماارتون، تحلیلگر رمزارز، این نظریه را تأیید کرد و اشاره کرد که حجم فروشندگان بیت کوین به طور قابل توجهی از خریداران گیرنده بهتر است. او اضافه کرد که به همین دلیل است که قیمت BTC هنوز زیر ۳۰۰۰۰ دلار است.

فشار فروش بیت کوین. منبع: Maartun
فشار فروش بیت کوین. منبع: Maartun

بعد از افزایش سریع در ابتدای سال، حرکت قیمت بیت کوین اخیراً در بهترین حالت خفیف بوده است، به طوری که دارایی معمولاً هر زمان که از سطح ۳۰۰۰۰ دلار عبور کند عقب نشینی می کند. این دارایی برای چندین هفته در حدود ۲۹۰۰۰ دلار ادغام شده است و علیرغم رویدادهای مختلف به سختی تکان می خورد.

BeInCrypto قبلا گزارش داده بود که نوسانات بیت کوین نزدیک به پایین ترین سطح خود در دو سال گذشته است. این موضوع توسط شرکت تحلیلی برجسته بلاک چین Glassnode تأیید شده است، که گزارش آن بیان می‌کند که کمتر از ۵ درصد از روزهای معاملاتی دارایی‌های شاخص دارای محدوده تجاری محدودتری هستند. این موسسه اضافه کرد که “چندین معیار از نوسانات [BTC] در حال سقوط به سمت پایین ترین سطح تاریخ هستند.”

با پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در بازی جلوتر بمانید.

آیا خوش بینی در مورد ETF ها به شکست BTC کمک می کند؟

با این حال، علیرغم عدم تحرک اخیر در قیمت BTC، داده‌های Glassnode بیشتر نشان می‌دهد که دارایی‌های دارندگان بلندمدت به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۱۴.۵۹ میلیون رسیده است. این ۷۵٪ از عرضه در گردش BTC را تشکیل می دهد و نشان دهنده اعتقاد آنها به نگهداری آن است.

دارندگان بیت کوین. منبع: Glassnode
دارندگان بیت کوین. منبع: Glassnode

ناظران بازار عقیده دارند که دارندگان در حال تماشای بازار هستند و تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد برنامه ETF بیت کوین اسپات را پیش بینی می کنند. طی دو ماه گذشته، تنظیم‌کننده مالی درخواست‌های زیادی از موسسات مالی سنتی برجسته، از جمله BlackRock دریافت کرده است.

سهامداران، از جمله Ark Invest Cathie Wood و Galaxy Digital Mike Novogratz، پیش بینی کرده اند که SEC ممکن است در نهایت یک برنامه قبل از آن را تایید کند. با این حال، رگولاتور اخیرا تصمیم خود را در مورد یکی از این ETF ها به تعویق انداخت و یک پنجره ۲۱ روزه برای اظهار نظر عمومی در مورد برنامه باز کرد.

 


منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده