آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: بیت کوین از محدوده انباشتگی خارج شده🥁

تحلیلگر: بیت کوین از محدوده انباشتگی خارج شده

تحلیلگر: بیت کوین از محدوده انباشتگی خارج شده🥁

به گزارش زوم ارز، با افزایش مداوم بیت‌کوین در بازار ارزهای دیجیتال، تحلیلگر Rekt Capital ادعا می‌کند که این ارز دیجیتال از محدوده انباشتگی خارج شده است. این ادعا آیا نشان از شکستن سطح مقاومت اصلی و جلب توجه سرمایه‌گذاران توسط بیت‌کوین دارد؟

Rekt Capital، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال، در پلتفرم رسانه اجتماعی X، اظهار نظر کرده است که BTC در حال نزدیک شدن به اولین سطح مقاومت عمده بازار صعودی است. این تحلیلگر موارد زیر را در مورد این وضعیت بیان کرده است:

پس از گذشت چند ماه، BTC به‌طور کامل از محدوده انباشت خارج شده است. این محدوده انباشتگی بر اساس تئوری Cross-Backwards که قبلاً اشاره شده بود، محاسبه شده است. در حال حاضر، قیمت در معرض اولین منطقه مقاومت عمده قرار دارد.

به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال، BTC در حال حاضر بیش از یک چهارم بازار صعودی را دربرمی‌گیرد. Rekt Capital از پیشرفت بازار گاوی حدود ۲۷.۱٪ گزارش داده و افزوده است که به لحظه نگارش مقاله، ارزش بیت‌کوین به ۳۷,۰۵۵ دلار رسیده و در مقایسه با هفته گذشته، با افزایش ۷٪ روبرو بود.

تحلیلگر: بیت کوین از محدوده انباشت خارج شد -

برای جفت LTC/BTC در جاده دوشاخه

در گزارش جدیدترین شماره خبرنامه آلتکوین سرمایه‌گذار، تحلیلگر Rekt Capital اشاره کرده است که در معاملات بین لایت‌کوین (LTC) و بیت‌کوین (BTC)، نزدیک به یک دوراهی در حال نزدیک شدن است. این کارشناس در خصوص وضعیت LTC در مقابل BTC اظهارات زیر را کرده است:

ماه گذشته، لایت‌کوین یک محدوده قابل توجه را در جفت تعاملی با بیت‌کوین از دست داده است و اکنون نشانه‌های اولیه تبدیل آن به یک مقاومت جدید را نشان می‌دهد. در صورت عبور از این نقطه، LTC/BTC ممکن است به سرعت به سطوح زمان جدید پایین‌تر از اوایل سال ۲۰۲۲ باز گردد. در این حالت، LTC/BTC ممکن است در یک وضعیت ناپایدار قرار گیرد که به راحتی می‌تواند به حداقل تاریخ خود برسد. با این حال، در صورتی که LTC/BTC بتواند محدوده پایین را به عنوان حمایت بازیابی کند، احتمالاً قیمت در این محدوده استقرار پیدا خواهد کرد و ممکن است منطقه مقاومت یک‌سومی، که دارای دامنه و روند کلان نزولی است، دوباره بررسی شود.


منبع: en.coin-turk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده