لایت فارکس

شرکت ByteFederal خودپرداز بیت کوین رسماً در استرالیا راه اندازی شد

شرکت ByteFederal خودپرداز بیت کوین رسماً در استرالیا راه اندازی شد

شرکت ByteFederal خودپرداز بیت کوین رسماً در استرالیا راه اندازی شد

به گزارش زوم ارز،

بر اساس بیانیه مطبوعاتی که با مجله بیت کوین به اشتراک گذاشته شده است، شرکت شبکه خودپرداز بیت کوین ByteFederal Australia رسماً در استرالیا راه اندازی شده است.

آلک ترپکوسکی، مدیر عامل ByteFederal استرالیا، گفت:

“راه اندازی ByteFederal استرالیا یک نقطه عطف هیجان انگیز در ماموریت ما برای دموکراتیک کردن دسترسی به اکوسیستم دارایی دیجیتال است.” “ما به ارائه تجربه ای یکپارچه، ایمن و کاربرپسند به مشتریان خود اختصاص داده ایم، زیرا آنها در دنیای پویای ارزهای دیجیتال و فناوری های بلاک چین حرکت می کنند.”

با ورود به بازار استرالیا، ByteFederal بیان می کند که در حفظ بالاترین استانداردهای انطباق و شیوه های نظارتی ثابت قدم است و کاربران می توانند مطمئن باشند که عملیات شرکت بر اساس این نسخه شفاف و با پروتکل های امنیتی قوی تقویت شده اند.

اکوسیستم این شرکت شامل طیف وسیعی از محصولات و خدمات اختصاصی است، مانند شبکه کیوسک هوشمند، کیف پول دیجیتال، پایانه‌های تجاری و غیره. ByteFederal استرالیا می گوید که آنها در حال ساخت “موسسه آینده” هستند که برای ارائه یک رویکرد شخصی و مشتری محور به اقتصاد دارایی دیجیتال طراحی شده است.

شرکت ByteFederal خودپرداز بیت کوین رسماً در استرالیا راه اندازی شد

ByteFederal استرالیا گفت که بر ایجاد یک محیط کاری که خلاقیت، نوآوری و همکاری را تشویق می کند، تاکید دارد. ترپکوسکی در ادامه بر نقش این تیم در موفقیت ByteFederal استرالیا تاکید کرد و اظهار داشت: “تیم ما در قلب موفقیت ما قرار دارد. ما به پرورش فرهنگ رویاپردازان اعتقاد داریم، جایی که دیدگاه و تخصص منحصر به فرد همه به رشد و موفقیت مستمر ByteFederal استرالیا کمک می کند.” ”

برای بزرگداشت راه‌اندازی، ByteFederal استرالیا تبلیغاتی با زمان محدود ارائه می‌کند و به کاربران انگیزه‌های فریبنده می‌دهد تا با اطمینان سفر بیت کوین خود را آغاز کنند.


منبع: bitcoinmagazine.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده