آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت کوین و بازده واقعی ایالات متحده به قوی ترین همبستگی معکوس از آوریل رسیده اند

بیت کوین و بازده واقعی ایالات متحده به قوی ترین همبستگی معکوس از آوریل رسیده اند

بیت کوین و بازده واقعی ایالات متحده به قوی ترین همبستگی معکوس از آوریل رسیده اند

به گزارش زوم ارز، بیت کوین (BTC) و بازده اوراق قرضه تعدیل شده بر اساس تورم ایالات متحده دوباره در جهت مخالف حرکت می کنند و قوی ترین همبستگی منفی را در چهار ماه گذشته نشان می دهند.

ضریب همبستگی ۳۰ روزه بین بیت کوین و امنیت ۱۰ ساله شاخص تورم ایالات متحده در این ماه منفی شد و از ۰.۲۸+ به ۰.۷۲- کاهش یافت. طبق پلتفرم نمودار TradingView آخرین بار در آوریل دیده شده است. قرائت ۱ به این معنی است که دارایی ها در حال حرکت هستند و -۱ خلاف آن را نشان می دهد.

خوانش فعلی نشان‌دهنده تأثیر مجدد فاکتورهای مالی سنتی و کلان بر قیمت بیت کوین است. همبستگی منفی در ژوئیه در بحبوحه خوشبینی نسبت به تایید احتمالی یک ETF نقطه ای شکست خورد.

اوراق بهادار با شاخص تورم خزانه داری به تورم نمایه می شود – میانگین غیرفصلی تعدیل شده شهری ایالات متحده برای همه اقلام شاخص قیمت مصرف کننده برای همه مصرف کنندگان شهری. اداره آمار کار این داده ها را منتشر می کند. بازده این اوراق بازده واقعی یا تعدیل شده بر اساس تورم نامیده می شود.

وقتی بازده واقعی منفی است، سرمایه‌گذاران تمایل دارند به دنبال بازدهی از گزینه‌های پرخطر مانند سهام فناوری و ارزهای دیجیتال باشند، همانطور که در سال بعد از سقوط ناشی از ویروس کرونا در مارس ۲۰۲۰ شاهد بودیم. وقتی بازده واقعی مثبت و رو به افزایش است، سرمایه‌گذاران برای سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت احساس تشویق کنید.

بازده اوراق بهادار شاخص تورمی ۱۰ ساله ایالات متحده در هفته گذشته به ۱.۹۷ درصد افزایش یافت که بالاترین میزان از فوریه ۲۰۰۹ است.

بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار، بیش از ۱۰ درصد سقوط کرد و بیشترین کاهش هفتگی خود را از اوایل نوامبر به ثبت رساند. طلا، که به داشتن رابطه معکوس با بازده واقعی شناخته شده است، بیش از ۱% سقوط کرد، چهارمین افت هفتگی متوالی آن و نزدک ۲.۲۲% افت کرد.

به‌طور کلی، چشم‌انداز دارایی‌های ریسک به دلیل سخت‌تر شدن بازده‌های واقعی، افزایش هزینه‌های انرژی، نگرانی‌ها در مورد اقتصاد چین و تعهد بانک‌های مرکزی بزرگ برای بالا نگه داشتن هزینه‌های استقراض بدتر شده است.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده